W pierwszym meczu nowego sezonu III ligi, Miedź II Legnica podejmowała Ślęzę Wrocław. Zmieniona kadrowo trzecioligowa Miedź niestety nie będzie wspominać pierwszego meczu zbyt dobrze. Goście wywieźli z Legnicy 3 punkty wygrywając wysoko 4:1.
2020-08-01 00:00:00