Ponad 6 kilometrów alejkami Parku Miejskiego, mieli do pokonania uczestnicy kolejnych Otwartych Mistrzostw Legnicy w Nordic Walking. Na starcie stanęło około 200 osób. Najlepsi okazali się Renata Jędrasiak z Lubina oraz Piotr Siwak z Polkowic.
2019-04-07 00:00:00