Około pięciuset zawodników wzięło udział Pucharze Europy Nordic Walking oraz Wyścigu Przyjaźni w Legnicy. Pierwszy na metę wśród mężczyzn wszedł Marcin Rosak, a wśród kobiet Anna Zaczyńska. W Wyścigu Przyjaźni pierwszy na macie był Konrad Topolnicki a wśród pań Małgorzata Kubiszyn.
2019-06-23 00:00:00