Piłkarze ręczni Siódemki Miedź odprawili z kwitkiem Ostrovię
Siódemka Miedź Legnica wygrała w hali przy Lotniczej 26:24 z Ostrovią Ostrów Wlkp. w meczu 10. kolejki 1. ligi piłkarzy ręcznych. Są też złe wieści. Ze złamanym nosem halę opuścił Robert Szuszkiewicz.