Siódemka wygrała z Zieloną Górą i nadal jest w grze o awans
Siódemka Miedź Legnica wygrała 30:24 z AZS-em Zielona Góra w meczu 21. kolejki grupy B 1. ligi. Przed ostatnią kolejką zespół trenera Pawła Wity zajmuje w tabeli 3. miejsce. Do lidera z Piekar Śląskich traci trzy punkty.