W legnickiej katedrze zainaugurowano tegoroczną edycję festiwalu muzyki organowej poświęconego twórczości Wilhelma Rudnicka. Pierwszy koncert wykonał Piotr Rojek z Wrocławia, prezentując możliwości zabytkowych organów. Przed publicznością jeszcze trzy muzyczne wieczory, które odbędą się 24 lipca, 21 sierpnia i 18 września w Katedrze św. Apostołów Piotra i Pawła w Legnicy.
2026-06-22 21:31:14Zdjęcie 1 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 20
0
0
0
0
0