Gmina Zagrodno zaprasza dzieci na gminne ferie zimowe 2026, które rozpoczną się wspólnym wyjazdem do Zamku Grodziec. To propozycja dla najmłodszych mieszkańców, łącząca wypoczynek w czasie ferii szkolnych z elementami edukacji, historii i działań profilaktycznych.
::event{"type":"vertical","item":"3904"}
Pierwszy dzień gminnych ferii zimowych zaplanowano 2 lutego, a miejscem wyjazdu będzie Zamek Grodziec. W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Organizatorzy przygotowali program, który ma łączyć aktywne spędzanie czasu z przekazywaniem ważnych wartości.
W planie znalazło się wspólne zwiedzanie zamku i poznawanie jego historii, a także ognisko z poczęstunkiem. Ważnym elementem dnia będą również warsztaty profilaktyczne pod hasłem „Wybieram marzenia, nie uzależnienia”, skierowane do dzieci i młodzieży.
Zapisy na gminne ferie zimowe 2026 prowadzi sekretariat Urzędu Gminy Zagrodno, zarówno osobiście, jak i telefonicznie pod numerem 76 877 33 96. Warunkiem udziału dziecka w wyjeździe jest podpisanie zgody na uczestnictwo w feriach w Urzędzie Gminy.
co z dziećmi12:08, 02.02.2026
Czy dzieci są bezpieczne gdy na zewnątrz są trzaskające mrozy ? Piszę w mediach by nie wychodzić z domów !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
Czy nie można wygasić urzędu jak MCK na Rataja i schroniska młodzieżowego? Byłyby wielomilionowe oszczędności.
TnN
12:42, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
Tradycyjnie na lca.pl - nie ma o czym pisać, to ultra-pisowscy "redaktorzy" rozpętują 💩-burzę. Ziieeew....
Reader's Di
11:51, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosowań itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.
rozbawiony
11:41, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosować itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.
rozbawiony
11:39, 2026-06-26