Fotorelacje - Fotorelacje z życia miasta i regionu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
08:50, 15.04.2026

Minister infrastruktury podjął decyzję o przebudowie obserwatorium na Śnieżce. Inwestycja obejmie modernizację charakterystycznego budynku oraz jego dostosowanie do obecnych wymogów technicznych. To jedna z najbardziej wymagających realizacji w regionie ze względu na położenie obiektu i warunki atmosferyczne na szczycie. Rusza przetarg, a inwestycja w Karkonoszach, która ma przywrócić pełną funkcjonalność charakterystycznego budynku i otworzyć go szerzej także dla turystów.

 

Jednym z elementów inwestycji jest przywrócenie funkcji użytkowych dolnego „dysku”, który w przeszłości był częściowo dostępny dla turystów. Po zakończeniu prac planowane jest ponowne udostępnienie tej przestrzeni, w tym uruchomienie zaplecza sanitarnego oraz punktów usługowych.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Świat pod Kyczerą w kościele
zobacz fotorelację
Upalne Święto Bociana w Bieniowicach
zobacz fotorelację
Biesiada Sąsiedzka w Koskowicach
zobacz fotorelację
Łąki Łan dali show pełne żywiołu
zobacz fotorelację
Rockowy finał świętowania z Lady Pank
zobacz fotorelację
Legsad pachnie latem na Dniach Legnicy
zobacz fotorelację
Tak wyglądała sobota na Dniach Legnicy
zobacz fotorelację
100 lat ROD „Kraina Słońca” w Legnicy
zobacz fotorelację
Zuchy zakończyły rok w wielkim stylu
zobacz fotorelację
Tu lato ma smak lodów, gofrów i zachodów słońca
zobacz fotorelację

komentarze (5)

pomalowaćpomalować

1 1

przy modernizacji należy zastanowić się nad instalacją dużego krzyża.

20:58, 15.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

@pomalować@pomalować

0 1

Zdążyć przed półksiężycem?

09:57, 16.04.2026

szybkoszybko

2 0

Postawić kasę w dolinie i wyznaczyć czas wejścia tyrysty i turystki na ŚNIEŻKĘ, czas oglądania świata z góry i zejścia z góry do doliny by ponownie w kasie potwierdzić wizytę.

09:06, 16.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AndronekAndronek

0 1

Sezon ogórkowy czas zacząć ? Zamknięte w 2015 r.- 11 lat temu, a o remoncie , podpisach dokumentach słyszę od co najmniej 8 lat

10:20, 16.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

......

0 0

Gdzie są legniccy krzyżowcy?

16:12, 16.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz