Minister infrastruktury podjął decyzję o przebudowie obserwatorium na Śnieżce. Inwestycja obejmie modernizację charakterystycznego budynku oraz jego dostosowanie do obecnych wymogów technicznych. To jedna z najbardziej wymagających realizacji w regionie ze względu na położenie obiektu i warunki atmosferyczne na szczycie. Rusza przetarg, a inwestycja w Karkonoszach, która ma przywrócić pełną funkcjonalność charakterystycznego budynku i otworzyć go szerzej także dla turystów.
Jednym z elementów inwestycji jest przywrócenie funkcji użytkowych dolnego „dysku”, który w przeszłości był częściowo dostępny dla turystów. Po zakończeniu prac planowane jest ponowne udostępnienie tej przestrzeni, w tym uruchomienie zaplecza sanitarnego oraz punktów usługowych.
1 1
przy modernizacji należy zastanowić się nad instalacją dużego krzyża.
0 1
Zdążyć przed półksiężycem?
2 0
Postawić kasę w dolinie i wyznaczyć czas wejścia tyrysty i turystki na ŚNIEŻKĘ, czas oglądania świata z góry i zejścia z góry do doliny by ponownie w kasie potwierdzić wizytę.
0 1
Sezon ogórkowy czas zacząć ? Zamknięte w 2015 r.- 11 lat temu, a o remoncie , podpisach dokumentach słyszę od co najmniej 8 lat
0 0
Gdzie są legniccy krzyżowcy?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz