Wiosna w tym roku przyszła później niż zwykle, ale natura nie zamierza się oglądać za siebie. W parku wszystko naraz nabrało tempa, drzewa obsypały się kwiatami, trawa zgęstniała, a powietrze wypełniło się miękkim zapachem świeżej zieleni. To nie jest już nieśmiały początek, tylko moment, w którym świat nagle rozkwita, jakby chciał nadrobić każdą straconą chwilę.
A jednak między tym rozkwitem widać jeszcze ślady snu. Jedne gałęzie uginają się pod ciężarem kwiatów, inne dopiero rozwijają pierwsze liście, jakby spóźnione o kilka dni. Wygląda, jakby natura w biegu doganiała samą siebie, wypełniając park zielenią i kolorami szybciej niż zwykle, ale wciąż pięknie i po swojemu. Zachęcamy, idźcie na spacer do parku
2 0
nie nie ... pisaliście wczoraj
"Rakotwórczy benzo(a)piren. Zagrożenie w Legnicy do końca roku!"
dzięki za spacery w takim powietrzu
2 0
dalej nie ma wody przy pergoli
( tych białych kolumnach -jak by co ) Poprzedni samorząd spuścił wodę a nowy samorząd nie ma ochoty nic zmienić
2 2
Idźmy spacerujmy między ta zielenią która się ostała póki nie ma tam jakiegoś ekskluzywnego osiedla.
0 0
50 000 legniczan na pewno będzie tam spacerować w czasie majówki. Reszta pojedzie w góry i nad morze
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz