Fotorelacje - Fotorelacje z życia miasta i regionu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
06:25, 26.04.2026

Wiosna w tym roku przyszła później niż zwykle, ale natura nie zamierza się oglądać za siebie. W parku wszystko naraz nabrało tempa, drzewa obsypały się kwiatami, trawa zgęstniała, a powietrze wypełniło się miękkim zapachem świeżej zieleni. To nie jest już nieśmiały początek, tylko moment, w którym świat nagle rozkwita, jakby chciał nadrobić każdą straconą chwilę.

 

A jednak między tym rozkwitem widać jeszcze ślady snu. Jedne gałęzie uginają się pod ciężarem kwiatów, inne dopiero rozwijają pierwsze liście, jakby spóźnione o kilka dni. Wygląda, jakby natura w biegu doganiała samą siebie, wypełniając park zielenią i kolorami szybciej niż zwykle, ale wciąż pięknie i po swojemu. Zachęcamy, idźcie na spacer do parku

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
100 lat ROD „Kraina Słońca” w Legnicy
zobacz fotorelację
Zuchy zakończyły rok w wielkim stylu
zobacz fotorelację
Tu lato ma smak lodów, gofrów i zachodów słońca
zobacz fotorelację
Uczniowie Samochodówki, to duma Legnicy!
zobacz fotorelację
Dwie kolizje na S3 w kierunku Lubina
zobacz fotorelację
Legnica wystartowała z wielką mocą!
zobacz fotorelację
Radni dali zarządowi powiatu zielone światło
zobacz fotorelację
Legnicki policjant i pies TREM na podium
zobacz fotorelację
Blisko 17 mln zł dla samorządów regionu
zobacz fotorelację
Popiersie Macieja Rataja stanęło w Sejmie
zobacz fotorelację

komentarze (4)

nie nie

2 0

nie nie ... pisaliście wczoraj
"Rakotwórczy benzo(a)piren. Zagrożenie w Legnicy do końca roku!"
dzięki za spacery w takim powietrzu

21:04, 28.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wygląda straszniewygląda strasznie

2 0

dalej nie ma wody przy pergoli
( tych białych kolumnach -jak by co ) Poprzedni samorząd spuścił wodę a nowy samorząd nie ma ochoty nic zmienić

21:07, 28.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZulaZula

2 2

Idźmy spacerujmy między ta zielenią która się ostała póki nie ma tam jakiegoś ekskluzywnego osiedla.

09:58, 29.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

będą spacerowaćbędą spacerować

0 0

50 000 legniczan na pewno będzie tam spacerować w czasie majówki. Reszta pojedzie w góry i nad morze

20:55, 29.04.2026


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz