Fotorelacje - Fotorelacje z życia miasta i regionu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
09:16, 12.12.2025

Policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy po raz kolejny pokazały, że służba nie kończy się na obowiązkach, a determinacja i konsekwencja potrafią prowadzić bardzo daleko. Asp. szt. Ewelina Marczyk oraz mł. asp. Wioletta Hanisch zostały uhonorowane podczas ogólnopolskich obchodów Stulecia Kobiet w Policji, które 9 grudnia odbyły się w Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Wyróżnienia przyznano za imponujące osiągnięcia sportowe, które od lat idą u nich w parze z codzienną służbą.

 

Wyróżnienia dla Eweliny Marczyk i Wioletty Hanisch są dowodem na to, że sport w policyjnym mundurze naprawdę ma znaczenie. Buduje charakter, uczy wytrwałości i pokazuje, że konsekwencja przynosi efekty. A Legnica ma w tym jubileuszowym roku swoje mocne, bardzo pozytywne akcenty. Gratulujemy i prosimy o więcej.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
100 lat ROD „Kraina Słońca” w Legnicy
zobacz fotorelację
Zuchy zakończyły rok w wielkim stylu
zobacz fotorelację
Tu lato ma smak lodów, gofrów i zachodów słońca
zobacz fotorelację
Uczniowie Samochodówki, to duma Legnicy!
zobacz fotorelację
Dwie kolizje na S3 w kierunku Lubina
zobacz fotorelację
Legnica wystartowała z wielką mocą!
zobacz fotorelację
Radni dali zarządowi powiatu zielone światło
zobacz fotorelację
Legnicki policjant i pies TREM na podium
zobacz fotorelację
Blisko 17 mln zł dla samorządów regionu
zobacz fotorelację
Popiersie Macieja Rataja stanęło w Sejmie
zobacz fotorelację

komentarze (5)

Super!Super!

5 1

Gratuluje sukcesów, pasji i wytrwałości oraz konsekwencji! Pozdrowienia z KWP! :)

11:32, 12.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BulaBula

2 1

Super dziewczyny Gratulacje

14:37, 12.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NnNn

2 0

Lepiej niech zaczną patrolować ulice.

15:21, 12.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NnNn

2 0

Baba w policji to porażka. Biorą już każdego jak popadnie bo jest masę wakatów. Tylko to nie powoduje wzrostu bezpieczeństwa.

15:22, 12.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

japajapa

2 0

pełowcu zdrajco ojczyzny

14:30, 13.12.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz