Fotorelacje - Fotorelacje z życia miasta i regionu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
14:53, 08.06.2025

Czerwcowa edycja Jarmarku Staroci na legnickim rynku ponownie okazała się wielkim sukcesem, gromadząc tłumy legniczan i kolekcjonerów z całego regionu. Od rana na stoiskach można było znaleźć prawdziwe skarby: porcelanę, szkło, książki, winyle, monety, meble, lampy i wiele innych unikatowych przedmiotów z historią.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Targowisko w Bartoszowie przyciąga smakami
zobacz fotorelację
LPP Kids Race podbił serca Legnicy
zobacz fotorelację
Festyn parafialny w Prochowicach
zobacz fotorelację
I Nocny Bieg Kupały
zobacz fotorelację
Posejdon od pół wieku trzyma kurs w Kunicach
zobacz fotorelację
Sportowy festyn w Rosochatej
zobacz fotorelację
Drugi dzień jubileuszu Posejdona pod znakiem regat
zobacz fotorelację
Czerwcowy Legnicki Jarmark Staroci
zobacz fotorelację
Pierwsze „Legnickie Wianki” za nami
zobacz fotorelację
Słowiańska magia poniosła pływadła po Kaczawie
zobacz fotorelację

komentarze (7)

SranekSranek

2 2

Kupiłem na tym jarmarku zomowską pałę tatusiowi. Ucieszył się bo od razu przypomniał sobie młodość spędzoną na umacnianiu władzy ludowej.

21:25, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kupowaćkupować

1 0

Na taki jarmark staroci muzeum Miedzi powinno wysłać swoich pracowników by kupowali to co cenne a potem za pieniażki pokazywali przedmioty turystom

22:39, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Poliniak Poliniak

1 0

Żarty żartami, ale za granicą w niektórych państwach np. Wielka Brytania muzea skupują to co ciekawe, nie tak jak w polin że czekają na podarki od naiwnych albo co gorsza jak konserwa czy policja się dowie że jesteś w posiadaniu zabytku nielegalnie to nie dość że zabiorą, to dodatkowo ukarają wysoką grzywną. Aż dziwne że w tym spleśniałym kraju smutni panowie pały nie odwiedzają notorycznie na kontrole giełd staroci żeby nabić swoje nieudolne statystyki.

04:33, 09.06.2025

NnNn

2 2

Ja kupiłem helmutowy toster i 30 to letnią patelnię Helgi. Co niemieckie to niemieckie! Jajecznica pycha!

06:29, 09.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Dyżurny czubek Dyżurny czubek

0 1

Piszem jusz pod nickami innych osób bo jestem de bi lem i kre tyn en. Hejtowanie na tym forum to całe moje za sr ane życie.

09:29, 09.06.2025

Ofsik tłuk pisowski Ofsik tłuk pisowski

1 1

Jak nie napiszem o patelni hejgi i jajecznicy na niej to jestem hory. Psychiatra jest bezsilny ma

09:30, 09.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Śmierdząca skarpeta Śmierdząca skarpeta

1 1

Wygonilem starom do MOPS po zasiłek bo stary leży od wczoraj zazygany w korytarzu. Mogem teras hejtowac na forum.

09:40, 09.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz