Fotorelacje - Fotorelacje z życia miasta i regionu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
22:27, 31.01.2026

Gmina Legnickie Pole promuje się na jednych z najbardziej rozpoznawalnych targów turystycznych w Europie. Na wydarzeniu Reisemesse Dresden samorząd pokazuje potencjał lokalnej turystyki międzynarodowej publiczności, stawiając na historię, krajobraz i ofertę skierowaną do rodzin oraz osób szukających aktywnego wypoczynku.

 

Udział w targach w Dreźnie to nie tylko bezpośredni kontakt z odwiedzającymi, ale również spotkania branżowe i rozmowy z partnerami z całej Europy. Dla Gminy Legnickie Pole to element długofalowego budowania rozpoznawalności regionu oraz przygotowania gruntu pod kolejne sezony turystyczne. Samorząd konsekwentnie inwestuje w promocję opartą na lokalnej tożsamości i jakości oferty. Obecność na prestiżowych targach turystycznych wzmacnia wizerunek regionu jako miejsca otwartego na współpracę i zapraszającego do odkrywania jego potencjału.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wójt Kunic z absolutorium i wotum zaufania
zobacz fotorelację
Radni powiedzieli Alicji Sielickiej tak
zobacz fotorelację
Delfinek Legnica z medalami na mistrzostwach
zobacz fotorelację
Erasmus+ w V LO dobiegł końca
zobacz fotorelację
Jubileusz OSP Raczkowa
zobacz fotorelację
Nocny huk, płomienie i walka o auta
zobacz fotorelację
Miłość, która przetrwała dekady
zobacz fotorelację
Joanna Jax spotkała się z czytelnikami w Legnicy
zobacz fotorelację
Szachowe emocje w Legnicy
zobacz fotorelację
Festiwal organowy rozpoczęty
zobacz fotorelację

komentarze (5)

PolakPolak

1 1

Yepać Drezno i "nazistów" znaczy niemcufff!

08:34, 01.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OcieujOcieuj

1 2

Materiał sponsorowany? Legnica też ma stoisko na tych targach i też "konsekwentnie inwestuje w promocję opartą na lokalnej tożsamości i jakości oferty. Obecność na prestiżowych targach turystycznych wzmacnia wizerunek regionu jako miejsca otwartego na współpracę i zapraszającego do odkrywania jego potencjału". Ale o tym raczej nie przeczytamy....?

09:44, 01.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

fajne miastofajne miasto

2 0

w Dreźnie stoi złoty pomnik konny polskiego króla Augusta II Mocnego Stoi na Rynku Nowomiejskim
Warto o tym przypominać

11:59, 01.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

P.P.P.P.

4 0

Przecież w Legnicki Polu oprócz bazyliki to nic ciekawego nie ma. Camping czynny tylko wiosną i latem. Dziury w drodze. A jsk już przyjedzie autokar z niemieckimi emerytami,to nie mają nawet gdzie wybić herbaty i zjeść obiadu. Taka to nasza perełka turystyczna...

14:00, 01.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniec LPmieszkaniec LP

1 2

dla obecnej władzy liczy sie tylko kasa, zabawa i lasn...ludzi mają za nic. co oni tam wyprawiają w tym Urzędzie

06:32, 02.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz