Kilka zastępów straży pożarnej gasiło niedzielny pożar opon na terenie skupu złomu przy ul. Kominka. Nikomu nic się nie stało.

Strażacy szybko poradzili sobie z pożarem. Jego przyczyna nie jest znana. Rozmiar strat również.[FOTORELACJA]16599[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość07:00, 19.04.2020
Pod Kielcami też płoną odpady... przypadek? swoją drogą to ciekawe, czy import "surowców" ustał...
Anonimowy Gość08:00, 19.04.2020
Może ktoś ogniem chce wypalić koronowirusa, podobno w wysokiej temperaturze ginie.
Anonimowy Gość08:00, 19.04.2020
Po co kretynie piszesz ze palily sie opony skoro to nie prawda???
Anonimowy Gość09:00, 19.04.2020
To co tam się w ogóle chajcowało ? Bo dym to z dziennikarskiej było widać
Anonimowy Gość09:00, 19.04.2020
[quote="Wojtek666"]Po co kretynie piszesz ze palily sie opony skoro to nie prawda???[/quote]
a co niby sie paliło w/g Pana ?
Anonimowy Gość10:00, 19.04.2020
[quote="Gość"]Pod Kielcami też płoną odpady... przypadek? swoją drogą to ciekawe, czy import "surowców" ustał...[/quote]
A Czarnobyl, tam też się pali?
Anonimowy Gość12:00, 20.04.2020
Pod osłoną koronawirusa rozpoczął się kolejny etap utylizacji termicznej różnego rodzaju importowanych śmieci na nielegalnych składowiskach odpadów. Trzy lata temu doszło do poważnego skażenia gleby i powietrza w czasie pożaru na nielegalnym składowisku odpadów Dobrzejowie. Przez dwa dni Legniczanie obserwowali czarny pióropusz nad miastem. Wizjoner pogrążony w poszukiwaniu kolejnych wizji tego pożaru nie zauważył. Nie powiedział ani słowa mieszkańcom Legnicy jakie są skutki pożaru dla ich życia i zdrowia. Historia znowu powtarza się. I znowu wizjoner nabierze wody w usta. Biuro prasowe natomiast będzie pisać o wiewiórkach w parku i budzącej się wiośnie na miejskich skwerach.
Anonimowy Gość07:00, 21.04.2020
Ukarać tych byłych gangsterów legnickich co podpalili tapicerki samochodowe a nie opony czyszczą skup złomu pewnie złom przeją jakiś bezdomny na papierze :) bo jak pozbyć się takiej góry śmieci .
Anonimowy Gość12:00, 21.04.2020
Oni zawsze coś palą i trują ludzi. Najwyższa pora zwiększyć kontrole straży miejskiej i policji nad tym pseudo skupem złomu. Najwięcej palą od piątku do niedzieli wieczorem. Od wieczora i w nocy nie idzie okien otworzyć bo smród.
Anonimowy Gość09:00, 21.04.2020
[quote="tygrys"]Oni zawsze coś palą i trują ludzi. Najwyższa pora zwiększyć kontrole straży miejskiej i policji nad tym pseudo skupem złomu. Najwięcej palą od piątku do niedzieli wieczorem. Od wieczora i w nocy nie idzie okien otworzyć bo smród.[/quote]
Pseudo to ty masz mozg matole. Najpierw zobacz kto wypala i w ktorym miejscu a nie cwoku pierdolisz ze to na skupie!!!
Anonimowy Gość10:00, 21.04.2020
Dla kilkuset złotych znajdzie się zawsze kilku chętnych na..ać we własnym domu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sztab kryzysowy w gminie Jawor
Pada deszcz, wiec jest woda.
Tomek
22:47, 2026-06-21
Mewa zostaje w Klasie A. Gwardia zagra w okręgówce
wioskowe rozgrywki
lewa ndowski
21:32, 2026-06-21
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Pani Redaktor powołuje się na jakiś tajemniczy dokument, choć sama nie wie na jaki. Jak podeślę papier z informacją o złej reputacji córki Szanownej Pani Redaktor, to też opublikuje? Jeśli reporter kopie w WPEC, to czy nie powinien PRZED PUBLIKACJĄ sprawdzić informacje przynajmniej w kilku źródłach? Gdzie wypowiedź WPEC, WIOŚ, stowarzyszeń ekologicznych, samorządu, etc.? Żenada.
No nie...
21:30, 2026-06-21
W gminie Malczyce zbierają podpisy w sprawie DK94
W Legnicy prezydent przenosi DK-94 z północnej części miasta do części południowej po to by kumple napchali kabzy za ziemie pod nowy przebieg. Dla niepoznaki nazwali Obwodnicą Legnicy to przeniesienie na południowe ulice miasta. Krzakowski deklarował kilkadziesiąt milionów z zatopionego w długach budżetu Legnicy, aby GDDKiA zaakceptowała tą chorą wizję. Kupaj na razie nabrał wody w usta co do przebiegu DK-94 przez Legnicę jak i deklarowanych milionów. Piekarniki też powinni zbierać podpisy pod wyniesieniem DK-94 z miasta zanim tiry zaczną im jeździć pod oknami. Nie wolno dopuścić do powtórki z ulicy Karlińskiego.
TED
18:21, 2026-06-21