W Centrum Witelona w Parku Miejskim w Legnicy odbył się wyjątkowy koncert Michała Rejczyka – młodego, utalentowanego wokalisty, który podbił serca publiczności swoim ciepłym głosem i emocjonalnymi interpretacjami. Sala konferencyjna wypełniła się niemal do ostatniego miejsca, a wśród słuchaczy znaleźli się przyjaciele, sąsiedzi oraz Agnieszka Justyna Szumiło – jedna z nauczycielek śpiewu Michała.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"21754"}
Podczas koncertu artysta zaprezentował zarówno autorskie utwory, jak i własne interpretacje piosenek takich wykonawców jak Dawid Podsiadło, Artur Rojek, sanah czy Zbigniew Wodecki. Publiczność wyruszyła z nim w muzyczną podróż przez cztery pory roku, pełną emocji i niezapomnianych brzmień.
Michał Rejczyk to legniczanin i uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy. Jego koncert był dowodem na to, że młode pokolenie muzyków wciąż potrafi zachwycać i poruszać serca słuchaczy.
Beztalencie12:59, 23.03.2025
Do teatru jak znalazł. Tam gwiazdorów promują i wyślą do warszawiwy. Po wszystkim wyciągną łape o kilka milionów na przeżycie. Przecie złowienie takiego talentu okupione jest niedającym się opisać nakładem sił, czasu, poszukiwań i oczywiście kasy. Tu wkupią się w łaskę ludu i powiedzo, że zrobili to po części w czynie społecznym lub wolontariacie.
Lena15:39, 23.03.2025
Klasa gratulacje dla młodego artysty i jego nauczycieli
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
Jesteś w stanie napisać jakiekolwiek zdanie bez błędów, matole bez szkoły?? Jesteś aż takim głąbem??
Do analfabety ......
12:39, 2026-06-27
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
Zapewne Pedau Rafau by mu POmógł! Pewnie by go doktorek Dawidek ratował w VIP saloniku w szpitalu południowym. Do budy, przygłupy!
Do ...... i Alek
12:34, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
A co z psami w schronisku??
Kamila z Kłodzka
12:30, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
3 stopień to już kryzys. DPS-y zabezpieczone? Szpital nie potrzebuje pomocy? Mamy jakieś punkty w mieście, gdzie seniorzy mogą się ochłodzić? Pan kierownik miasta zwołał posiedzenie powiatowego centrum czy kręci rolkę? Oczywiście z apelem o pozostanie w domu a nie wudział w koncercie, bo o to prosimy mieszkańców podczas 3-ki...
lipa
12:23, 2026-06-27