Koncert Noworoczny w Prochowickim Ośrodku Kultury i Sportu stał się symbolicznym otwarciem 2026 roku. Wydarzenie zgromadziło komplet publiczności, a sala wypełniła się muzyką, ciepłem i wspólnym przeżywaniem pierwszych chwil nowego roku. Od pierwszych dźwięków było jasne, że będzie to wieczór pełen nadziei, wzruszeń i dobrej energii.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"23733"}
Koncert noworoczny to piękny moment, by razem rozpocząć kolejny rozdział. Cieszę się, że możemy spotkać się przy muzyce, w tak licznym gronie, i zobaczyć, jak ogromny potencjał drzemie w naszych młodych artystach. Życzę państwu, aby ten nowy rok był pełen zdrowia, spokoju i spełnionych marzeń – powiedziała burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka, dziękując wykonawcom i publiczności za wspólnie spędzony wieczór.
Frania21:02, 18.01.2026
Prochowice zazdrościły dla Wiednia Koncertu Noworocznego to mają swój.
Wygląda jednak to raczej na kabaret , ale cóż
jak Ksiezniczka Folwarku tak zarządziła widać tak musi być .
ABC08:15, 19.01.2026
W Prochowicach życie kwitnie od imprezy do imprezy .A kiedy będzie impreza związana z wykonaniem kanalizacji na ulicy Zamkowej. Burmistrz Sielicka obiecuje to już ponad10 lat. Ulica Zamkowa dla przypomnienia jest kilkaset metrów od prochowickiego Ratusza.
Motyczyn08:24, 19.01.2026
Motyczyn też się kłania o kolejna imprezę pod nazwą chodnik .Dlaczego pani urmistrz Pani nas nie lubi.
Januszek09:12, 19.01.2026
Nie zapomnijcie o kanalizacji w Golance , błagamy, prosimy , dziękujemy .Co jeszcze możemy zrobić .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Jeszcze drożej? My już płacimy 10 zł za metr ogrzewania, chcecie nas wykończyć? Mamy podwójnie naliczane ciepło bo przerobiono źle instalacje kiedy podłączano pod WPEC bo kiedyś był te domy ogrzewała własna kotłownia. Za ZGM dzielono licznik na pół a kiedy nam sprzedano mieszkania to WPEC nie dzieli już na pół wskazań licznika ponieważ mamy podwójne nabicia licznika tylko płacimy co wskazuje licznik.
wystraszony
06:15, 2026-06-26
Uwaga! Groźny żar idzie na Legnicę
Panie prezydencie niech się pan za to weźmie. Upały, w dzień mamy pozamykane okna a w nocy nie możemy wywietrzyć bo oczyszczalnia ścieków zamiast swoje gazy spalać to puszcza na miasto w nocy. Smród, ból głowy i tak jest od lat. Co roku interwencje i co roku tak samo a w 1997 sam interweniowałem w spółce i długo był spokój a teraz od lat to samo.
mieszkaniec
06:00, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Ahoj mnie Jelenia Góra obchodzi, co? Legnicę KURV/EN MACHEN, RAUS!
*%#)!&
23:48, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Żądam aby dokonać pomiaru hałasu na Al. Rzeczypospolitej i ilości spalin a nie na jakiejś tam ul Karlińskiego bo coś tu śmierdzi w tej sprawie ale na pewno nie spaliny tylko jakieś układy polityczne .
Sulik
19:01, 2026-06-25