Koncertem góralskiego zespołu FiśBanda zakończył drugi dzień obchodów Imienin Ulicy Najświętszej Marii Panny 2024. Podczas XI odsłony Legnickiego Festiwalu Kultur „Kto siedzi na miedzi(-y)?”, publiczność miała okazję ponownie zanurzyć się w bogactwie barw i dźwięków folkloru.

Oprócz artystycznych emocji istotnym elementem świętowania w sercu Legnicy była prezentacja tradycyjnego rzemiosła oraz tradycji mniejszości narodowych zamieszkujących region. Wysoka frekwencja, uśmiechy i pozytywna energia uczestników pokazały, jak bardzo ceniona jest ta coroczna impreza.
Solenizantka godnie przyjęła gości, rozpieszczając ich pogodą, wielością propozycji zarówno kulturalnych, jak i kulinarnych.[FOTORELACJA]20671[/FOTORELACJA]






Anonimowy Gość10:00, 09.09.2024
A gdzie klechy? Nie świętowały ulicy zawsze dziewicy Miriam?
Anonimowy Gość10:00, 09.09.2024
Gość napisał(a):
> A gdzie klechy? Nie świętowały ulicy zawsze dziewicy Miriam? PSYCHOL
Anonimowy Gość11:00, 09.09.2024
Pozdrawiam Panią którą widziałem dziś w przychodni MCZ nie wypadało mi tego mówić wprost ale ma Pani REWELACYJNE nogi! Pozdrawiam.
Anonimowy Gość01:00, 09.09.2024
Barbas napisał(a):
> Gość napisał(a):
> > A gdzie klechy? Nie świętowały ulicy zawsze dziewicy Miriam? PSYCHOL
Klecho, albo wielbicielu Watykańczyków, nie musisz się przedstawiać
Anonimowy Gość02:00, 09.09.2024
Gość napisał(a):
> Barbas napisał(a):
> > Gość napisał(a):
> > > A gdzie klechy? Nie świętowały ulicy zawsze dziewicy Miriam? PSYCHOL
>
> Klecho, albo wielbicielu Watykańczyków, nie musisz się przedstawiać Psychol
Anonimowy Gość03:00, 09.09.2024
Gość napisał(a):
> A gdzie klechy? Nie świętowały ulicy zawsze dziewicy Miriam?
No i wyszło żeś debil.
Anonimowy Gość06:00, 09.09.2024
abc napisał(a):
> Gość napisał(a):
> > A gdzie klechy? Nie świętowały ulicy zawsze dziewicy Miriam?
> PSYCHOL
> No i wyszło żeś ****.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24
Lotniczy Oscar dla Wrocławia
Co legniczan obchodzi Wrocław ?
to ich sukces
20:54, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Jak często dmuchańce są myte i dezynfekowane, czy Sanepid to sprawdza?
Dzieci roznoszą
17:42, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Czasami lepiej jest nie robić żadnych promocji niż robić dziadowskie...
rozbawiony
17:40, 2026-06-24