Kilkadziesiąt minut rozmowy, brak scenariusza i pełna swoboda pytań. Sławomir Mentzen przyjechał do Legnicy w ramach ogólnopolskiej trasy „Projekt27” i oddał głos mieszkańcom, którzy mogli pytać o wszystko od polityki po własne doświadczenia na rynku pracy. Wśród tematów pojawiły się między innymi koalicje, podatki, służba zdrowia oraz realia pracy młodych na umowach zlecenia.
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
31 4
Sonda krypto zonda krypto zonda krypto.
54 4
Ciekawe jak ten cwaniaczek utrzyma bez podatków służbę zdrowia,wojsko i całą sferę budżetową?
37 6
Ale tłumy🤣 Jakoś mnie nie dziwi, że nikt w Legnicy nie chce słuchać tego faszystowskiego💩
33 3
Męcen - a gdzie hulajnoga, na której *%#)!& przed dziennikarzami podczas zeszłorocznej kampanii prezydenckiej, gdy zaczynali zadawać niewygodne pytania?!?
29 1
Dziwne, że młodzież daje się nabierać różnym prawackim cwaniaczkom.
Wszystkim przypominam słowa Mentzena z tzw. pierwszej jego "piątki":
"Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej"
Druga "piątka" Mentzena wygląda tak:
"Płatne studia, płatna służba zdrowia, lecz się u kowala, likwidacja 800+, likwidacja 13 i 14 emerytury"
Czy naprawdę młodzi ludzie chcą tego?
10 0
Brutalne, ale prawdziwe - spójrz na twarze tych nielicznych nastolatków na zdjęciach. Po nich nie należy spodziewać się racjonalnego rozumowania, niestety...
Pozostałe komentarze
7 2
Mniej osob cos u Mentzena jak ostnio byl q w Legnicy, wszyscy uciekaja do Brauna ;)
16 2
Wyraz twarzy Patryczka mówi wszystko o inteligencji wyznawców mentzena. Przy okazji czy on też ma izraelskie obywatelstwo jak prezes kral z zonda krypto?
3 11
Ja czekam na przyjazd Kamili L z psem i Piotra P! Tylko Pedofilia Obywatelska!
2 13
Poczytaj sobie definicję faszyzmu i nie używaj słów, których znaczenia nie znasz, osobo matolska. PS. Jakich zaimków używasz? Onu? Miau?
11 1
No i nie pykło ci, konfiarski trollu. Faszyzmem JEST każdy z punktów "piątki Mentzena", bo opiera się na nawoływaniu do segregacji społeczeństwa i dyskryminacji ze względu na kolor skóry, narodowość, orientację seksualną czy wyznanie (względnie jego brak).
0 8
Wy, lewaki, wszędzie widzicie faszyzm! Japa mi tam, banderowcu! Leć na granicę z picką hawajską ratować "biednych ludzi szukających swojego miejsca na Ziemi". Karpie też możesz ratować, lewusie.
1 3
Służba "zdrowia" pokazała swą prawdziwą totalniacką twarz za słynnego davida dziewiętnastego. Ani grosza skorumpowanym totalniakom. Niech się opamiętają.
0 1
Wszystko do czasu na temat korupcji i mobbingu na komendzie na Asnyka i jakie lalzy zostaly przyjete w szeregi miejscowej policji ,fajnie sie kryje szefow nielegalnych kasyn i dilow z miedzi legnica ,chodzi o pogrzeb Bartka z piekar i kto z byl na tym pogrzebie ,hurtowa ilosc narkotykow i korupcja i krycie dilow dzieki przestepcom z Asnyka do czasu nie tylko narkomanka z piekar c Natalia Sadowska juz jak powtarzala klase liceum byla uzaleziona od twardych narkotykow i przestepcy Angelika Mielniczuk i fagas z Chojnowa poznany na komendzie z ktorym ma bachora 2 miesiecznego i ogrom na temat powiazan przestepcow z Asnyka z przestepcami z Legnicy
0 1
Jak przestepcza dzialnosc pedofili ,gwalcicieli ,damskich bokserow ,alimenciarzy ,drobnych zlodzieji ,starych emerytow z teczkani ag sluzb donosicieli ,klamcow ,i wasze od urodzenia dzieci i dorosle z uposledzeniem umyslowym z osiedla Kopernika w Legnicy
0 0
Jak w Legnicy sie smieja z rodzin patusow programu 500 plus ,i chorych z uposledzeniem umyslowym nie tylko wysmiewana *%#)!& Agata Bielaczek z Horyzontalnej dziecko zostalo odebrane bo patus nierob alkoholiczka rumpery gowno zajmowala sie synem ,moze co najwyzej odwiedzac go w domu dziecka i jeszcze oglaszala sie na portalu fotka.pl haha,a wiecej jest na ludzi chorych psychicznie w Legnicy i z uposledzeniem umyslowym i ponizanych roboli z kopernika
0 1
Korupcja w policji gdzie przestepcy nic nie poyrafia duzo wczesniej na temat patostrymerek z Ukrainy bo gazety klamiace of lat nie napidaly chodzilo o napad na stara mohere na Mickiewicza wczesniej niz przesteocza dzialbosc na Asnyka wiedzialo sie o pato stremerkach wiecej wiem o kazdym z legniczan i pkorupcji ,mobbingu i wile wiecej co sie dzieje na komendzie policji na Asnyka
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz