Zamknij

Nauczyciel matematyki

Nr oferty: StPr/24/0951Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słubicka 7, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: realizowania zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, dbania o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych, doskonalenia zawodowego (w zakresie odpowiadającym potrzebom szkoły), związane z odpowiednim ukierunkowaniem kształcenia i wychowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.11
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 4.4
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 545,34 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Szkół Samochodowych
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Słubicka 7, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt e-mailowy: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      ogólne roboty malarskie, hydrauliczne, budowlane, stolarskie, prace porządkowe i gospodarcze
      StPr/24/0967
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 450 PLN

      Obsługa imprez cateringowych, prace pomocnicze iporządkowe, przygotowywanie półproduktów i potraw
      StPr/24/0968
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - montaż instalacji wentylacyjnych
      StPr/24/0966
      wynagrodzenie od od 35 PLN

      - utrzymanie czystości w pomieszczeniach przedszkola, - mycie okien, - pranie pościeli, ręczników.
      StPr/24/0961
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

      • sprzedaż produktów bankowych, w tym: kredyty gotówkowe, rachunki, lokaty, • obsługa transakcyjna klientów, w tym kasowa, • sprzedaż ubezpieczeń, • przygotowanie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów i umów dla klientów, • budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez indywidualne podejście do aktualnych i przyszłych potrzeb każdego Klienta
      StPr/24/0962
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      wykonywanie masaży obsługa maszyn w salonie
      StPr/24/0963
      data rozpoczęcia pracy od 28.10.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      wspolpraca z glowna ksiegowa, wypelnienie dokumentow, wystawienie faktor, obsluga bankowa
      StPr/24/0957
      data rozpoczęcia pracy od 27.10.2024

      obsługa klienta, kasowanie należności za towary, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
      StPr/24/0958
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2024

      realizowania zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, dbania o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych, doskonalenia zawodowego (w zakresie odpowiadającym potrzebom szkoły), związane z odpowiednim ukierunkowaniem kształcenia i wychowania.
      StPr/24/0950
      wynagrodzenie od od 2 699 PLN

      StPr/24/0951
      wynagrodzenie od od 545,34 PLN