Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało o planowanych pracach naprawczych na urządzeniach wodociągowych przy ul. Paderewskiego i ul. Środkowej w dniu 20 stycznia.
Prace rozpoczęly się o godzinie 8:00 i potrwają do 14:00. W tym czasie na miejscu zostanie podstawiona beczka z czystą wodą, aby zminimalizować niedogodności dla mieszkańców.
Po zakończeniu prac mogą wystąpić przebarwienia wody spowodowane związkami żelaza. Aby poprawić jakość wody, służby LPWiK S.A. będą przeprowadzać płukanie sieci. Mieszkańcy proszeni są o zgłaszanie wszelkich problemów pod numerem Pogotowia Wodociągowego - 994.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sztab kryzysowy w gminie Jawor
Każda kropla wody należy do Wód Polskich.
tak
09:09, 2026-06-22
Rynek zamieni się w parkiet pod gołym niebem
a jak pierwsza potańcówka był ktoś w ogóle, bo jakoś roleczek nie było więc chyba nie dopisała ilość uczestników
ewa
08:57, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
.... przykro , w tym mieście śmierdzi straszną głupotą ! odnosi się wrażenie , że wszystko co robią miejscy urzędnicy , to w ramach kary dla jej mieszkańców !
gupi
07:35, 2026-06-22
Sztab kryzysowy w gminie Jawor
Pada deszcz, wiec jest woda.
Tomek
22:47, 2026-06-21