Po raz drugi mieszkańcy gminy Miłkowice bawili się na święcie Truskawki w Jakuszowie. Pogoda dopisała, atrakcji nie brakowało, brakowało jedynie truskawek.


Dzieci miały konkursy z nagrodami, dorośli konkurs na najlepszą potrawę z truskawką w roli głównej. Do konkursu stanęło sześć potraw. Były pierogi z truskawkami, truskawkowy wąż, truskawkowy puchar, truskawkowy wąż, deserowe „coś” i truskawkowe omlety. Jury w składzie którego znaleźli się, ksiądz Bogusław Jeż, Piotr Krawczyk, radny gminy Miłkowice i redakcja portalu LCA.PL po degustacji i długich naradach, wybrało truskawkowe omlety pani Stanisławy Kobiak.


Ksiądz Bogusław jak większość nas jest amatorem truskawek, podobnie wielkim smakoszem tych owoców jest wójt Waldemar Kwaśny, który również nie odmówił sobie skosztowania ich.

Wszyscy, którzy odwiedzili Jakuszów na pewno dobrze się bawili, ci, którzy nie przyjechali muszą poczekać rokna kolejną imprezę, ale tylko tydzień na zbiory owoców, których plantacji w Jakuszowie nie brakuje.[FOTORELACJA]6498[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Gdyby teraz strajkowano z powodu podwyżek cen to byśmy mieli strajki co tydzień.
.....
15:46, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
tak się kończą protesty. Były zakłady - nie ma zakładów - nie ma pracy i jest jak chcieli
nie ma nic
15:40, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Wyrobnicy są od roboty a nie od strajkowania. Wywalać na bruk! Tak jak w wiekopomnym dziele Wajdy "Ziemia Obiecana"!
Władza
15:08, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Skąd narzekania mieszkańców? wystawcie domy na sprzedaż, chętnie odkupię. Piękna dzielnica, śliczne domy i jeszcze ładniejsi mieszkańcy, no nic tylko pozazdrościć. aha to stąd ten hejt? przez zazdrość?🤣
Bizon
14:47, 2026-06-25