W swojej podróży po Dolnym Śląsku, projekt Ministerstwa Sportu i Rekreacji oraz Fundacji Ekstraklasy przybył do Legnicy na boczne boisko Miedzi.

Anonimowy Gość09:00, 20.05.2019
Boiska Miedzi?. Przecież to boiska treningowe miasta,dla wszystkich!!!.
Anonimowy Gość09:00, 20.05.2019
[quote="Sławoj"]Boiska Miedzi?. Przecież to boiska treningowe miasta,dla wszystkich!!!.[/quote]
Przecież Miedź jest jedynym podmiotem, który płaci za wynajem tych "boisk dla wszystkich".
Anonimowy Gość11:00, 20.05.2019
[quote="Gość"][quote="Sławoj"]Boiska Miedzi?. Przecież to boiska treningowe miasta,dla wszystkich!!!.[/quote]
Przecież Miedź jest jedynym podmiotem, który płaci za wynajem tych "boisk dla wszystkich".[/quote]
a ta miedź to jeszcze istnieje?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Normalne lato urasta do rangi wydarzenia...
pfff
14:29, 2026-06-24
Basen w Prochowicach zamknięty w tym sezonie
SKANDAL!!! Za głębokiej komuny i burmistrzów z importu basen zawsze był czynny! Remonty sie robi poza sezonem! rozumiem że dla POKISU odpowiednio w tym roku pomniejszą dotację! Ta baba co tym zawiaduje nadaje sie do biedry na kasę!!!! ale jak sie ma robotę "na pewno nie dzięki umiejętnościom" tylko innaczej, to czemu sie dziwić! Inna sprawa jakim cudem POKISEM zarządza nieudolnie ktoś kto z muzyki nie zdał w Pierwszym LO??????? Pani Burmistrz-koniec z głosowaniem na Panią, właśnie straciła Pani poparcie moje i moje rodziny! 23 głosy poszły w pi.... i na pSL też już nie będę głosował bo widzę że nie potraficie! i namaiwał będę każdego!!! Niedorajdy z prowincji jesteście!!!!
Kawiczak
14:22, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
A po co w Prochowicach basen? Macie msze,uroczyste festyny z udziałem familii z Rogowa itp. To ma wam wystarczyć i chwalić władzę czyli najlepszą burmistrz miasta pod słońcem.
......
13:44, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
W Prochowicach natomiast w okresie wakacji będzie remontowany basen. Gratulacje za pomysł dla burmistrza i dyrektora POKIS . Proponuje wręczyć im za to nagrodę Nobla ,Redaktor Holecka czekamy na artykuł na portalu. Super widomość. Będzie kasa .
Prochowiczanka
13:29, 2026-06-24