Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Akademia Klasy Ekstra z przystankiem w Legnicy

KN (lca.pl) 21:49, 19.05.2019 Aktualizacja: 05:15, 27.10.2025
Skomentuj Akademia Klasy Ekstra z przystankiem w Legnicy

W swojej podróży po Dolnym Śląsku, projekt Ministerstwa Sportu i Rekreacji oraz Fundacji Ekstraklasy przybył do Legnicy na boczne boisko Miedzi.

 Głównym punktem programu były turnieje drużyn U-9 i U-11 na głównym boisku, ale atrakcji dla każdego było co niemiara. Najmłodsi pod okiem trenerów Akademii Miedzi trenowali i sprawdzali swoje umiejętności, a zarówno oni, jak i nieco starsi uczestnicy mogli spróbować swoich sił na bramkach celnościowych i radarowych, a przy okazji zgarnąć nagrody rzeczowe. 

Goście boiska przy ulicy Hetmańskiej mieli też do dyspozycji mini-areny - jedną sprawdzającą szybkość reakcji, drugą do pojedynku w ,,Pannę'', a także stół do TEQBALLA, czyli piłkarskiego ping- ponga i wiele więcej. Dziś Park Miejski stał więc piłką nożną![FOTORELACJA]15596[/FOTORELACJA]
(KN (lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Boiska Miedzi?. Przecież to boiska treningowe miasta,dla wszystkich!!!.

09:00, 20.05.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Sławoj"]Boiska Miedzi?. Przecież to boiska treningowe miasta,dla wszystkich!!!.[/quote]
Przecież Miedź jest jedynym podmiotem, który płaci za wynajem tych "boisk dla wszystkich".

09:00, 20.05.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"][quote="Sławoj"]Boiska Miedzi?. Przecież to boiska treningowe miasta,dla wszystkich!!!.[/quote]
Przecież Miedź jest jedynym podmiotem, który płaci za wynajem tych "boisk dla wszystkich".[/quote]
a ta miedź to jeszcze istnieje?

11:00, 20.05.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C

Normalne lato urasta do rangi wydarzenia...

pfff

14:29, 2026-06-24

Basen w Prochowicach zamknięty w tym sezonie

SKANDAL!!! Za głębokiej komuny i burmistrzów z importu basen zawsze był czynny! Remonty sie robi poza sezonem! rozumiem że dla POKISU odpowiednio w tym roku pomniejszą dotację! Ta baba co tym zawiaduje nadaje sie do biedry na kasę!!!! ale jak sie ma robotę "na pewno nie dzięki umiejętnościom" tylko innaczej, to czemu sie dziwić! Inna sprawa jakim cudem POKISEM zarządza nieudolnie ktoś kto z muzyki nie zdał w Pierwszym LO??????? Pani Burmistrz-koniec z głosowaniem na Panią, właśnie straciła Pani poparcie moje i moje rodziny! 23 głosy poszły w pi.... i na pSL też już nie będę głosował bo widzę że nie potraficie! i namaiwał będę każdego!!! Niedorajdy z prowincji jesteście!!!!

Kawiczak

14:22, 2026-06-24

Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C

A po co w Prochowicach basen? Macie msze,uroczyste festyny z udziałem familii z Rogowa itp. To ma wam wystarczyć i chwalić władzę czyli najlepszą burmistrz miasta pod słońcem.

......

13:44, 2026-06-24

Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C

W Prochowicach natomiast w okresie wakacji będzie remontowany basen. Gratulacje za pomysł dla burmistrza i dyrektora POKIS . Proponuje wręczyć im za to nagrodę Nobla ,Redaktor Holecka czekamy na artykuł na portalu. Super widomość. Będzie kasa .

Prochowiczanka

13:29, 2026-06-24

0%