W niedzielę awans do Klasy A wywalczyli Błękitni Koskowice, którzy pokonali na własnym boisku Gamę Ujazd Górny 11:2.
4. liga:
Sparta Grębocice - Górnik Złotoryja 1:5
KLASA OKRĘGOWA:
Czarni Rokitki - Pogoń Góra 0:2
Huta Przemków - Kuźnia Jawor 0:5
KLASA A
Grupa II:
[FOTORELACJA]15592[/FOTORELACJA]Albatros Jaśkowice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0:2
[FOTORELACJA]15597[/FOTORELACJA]Rodło Granowice - Orzeł Mikołajowice 2:4
Sparta Parszowice - Mewa Kunice 5:2
Transportowiec Kłopotów - KS Winnica 2:0
Unia Miłoradzice - Kolejarz Miłkowice 3:0
Bazalt Piotrowice - Park Targoszyn 4:0
Czarni Dziewień - Grom Gromadzyń-Wielowieś 2:1
Grupa III:
Błękitni Kościelec - Orzeł Zagrodno 4:8
Płomień Michów - Orlik Okmiany
Przyszłość Prusice - Nysa Wiadrów 7:0
Skora Jadwisin - Górnik II Złotoryja 2:1
Fenix Pielgrzymka - LZS Lipa 2:1
KLASA B
Grupa III:
Radziechowianka Radziechów - Mewa Goliszów 0:4
Orlik II Okmiany - LZS Biała 4:4
Kryształ Chocianowiec - Victoria Niemstów 4:2
Zryw Stary Łom - Iskra Niedźwiedzice 2:2
Arka Trzebnice - Iskra II Kochlice 8:4
Huzar Raszówka - Ikar Miłogostowice 5:0
Start Osetnica - Kaczawa II Bieniowice 0:3
Grupa IV:
Cicha Woda Tyniec Legnicki - Krokus Kwiatkowice 4:4
Unia Rosochata - Korona Kawice 3:5
Zjednoczeni Gościsław - Polgeo Lusina 3:3
[FOTORELACJA]15593[/FOTORELACJA]Błękitni Koskowice - Gama Ujazd Górny 11:2
LZS Budziszów Wielki - Czarni Golanka Dolna 1:3
Polder-a Damianowo - Orzeł Konary 3:0
Anonimowy Gość12:00, 20.05.2019
To w okręgu legnickim jest C klasa? Gdzie Koskowice wkońcu grało ? Cały czas myslałem, że oglądam mecze B klasy. No kurczę dzięki wybitnemu Lca dowiedziałem się czegoś nowego.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
W Prochowicach natomiast w okresie wakacji będzie remontowany basen. Gratulacje za pomysł dla burmistrza i dyrektora POKIS . Proponuje wręczyć im za to nagrodę Nobla ,Redaktor Holecka czekamy na artykuł na portalu. Super widomość. Będzie kasa .
Prochowiczanka
13:29, 2026-06-24
Tydzień kontroli pokazał, kto nadal igra z prawem
PAŃSTWO POLICYJNE I KOMUNA KWITNIE!!! UKŁAD ZAMKNIĘTY WSZYSTKICH INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH!!! DRUGA BIAŁORUŚ
PRECZ Z KOMUNĄ!!!
13:20, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24