We wtorek rozegrano turniej piłki nożnej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim i umiarkowanym. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica.

W wielkim finale Opolnica musiała uznać wyższość Milicza po rzutach karnych. Dla zwycięzców był to już szósty Puchar KKN Miedź Legnica. Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca dziewięciu goli Kornel Bernat ze Złotoryi.
Klasyfikacja końcowa:
1. Milicz
2. Opolnica
3. Złotoryja
4. Legnica
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"15600"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ale zazdrosne przegrywy zaczynają wyć z zawiści! Ha ha ha! Ciekawe co wy wystawicie? Grilla na balkonie w familioku? Paseratti B5 tdi na chodniku pod familiokiem czy kałdi z lpg na osiedlowym parkingu? Ha ha ha!
Karrington
09:18, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Słoneczna nie jest gorsza od ul karingtonów. Dom + Auto na pokaz = to pełen komplet
tak
09:05, 2026-06-24