Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Miedź lepsza od Górnika. Dublet Antkowiaka

AC(lca.pl) 19:53, 10.07.2019 Aktualizacja: 20:43, 20.10.2025
Skomentuj Miedź lepsza od Górnika. Dublet Antkowiaka

W trzecim meczu sparingowym Miedź Legnica pokonała na własnym boisku Górnika Polkowice 4:1. Dublet zaliczył Hubert Antkowiak.

Legniczanie rządzili na boisku szczególnie w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył w 7 min. Krzysztof Danielewicz. Chwilę później świetnej sytuacji nie wykorzystał Henrik Ojamaa, który w sytuacji sam na sam z golkiperem z Polkowic fatalnie spudłował.

W 21 min. prowadzenie Miedzi podwyższył Verij Sabala po podaniu Petteriego Forsella. Na przerwę legniczanie schodzili prowadząc 2:0.

Na drugą połowę obaj trenerzy wystawili zupełnie inne jedenastki. Dominik Nowak postawił głównie na zawodników Akademii Miedzi oraz piłkarzy testowanych. Szansę zaprezentowani swoich umiejętności otrzymali m.in. Oskar Repka oraz Mateusz Hudzik. Pierwszy z nich to młodzieżowy reprezentant Polski, który ostatnie rozgrywki spędził w Chrobrym Głogów. Hudzik w minionym sezonie występował we włoskim Hellas Werona, w drużynie U19.

Polkowiczanie wykorzystali spore roszady na boisku i trzy minuty po wznowieniu gry zdobyli bramkę kontaktową. Ładną indywidualną akcją popisał się Michał Bednarski. Na odpowiedź legniczan nie trzeba było długo czekać i w przeciągu trzech minut Hubert Antkowiak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. Legniczanie następny mecz sparingowy rozegrał w sobotę. Przeciwnikiem ekipy Dominika Nowaka będzie Zagłębie Lubin. Pierwszy gwizdek o godz. 15.

[FOTORELACJA]15813[/FOTORELACJA]

Miedź Legnica – Górnik Polkowice 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Danielewicz 7, 2:0 Sabala 21, 2:1 Bednarski 48, 3:1 Antkowiak 52, 4:1 Antkowiak 54.

Miedź I połowa: Załuska - Zieliński, Bartczak, Mijusković, Warcholak, Ostrowski, Danielewicz, Forsell, Marquitos, Ojamaa, Sabala.

Miedź II połowa: Hewelt - Conde, Repka (testowany), Hudzik (testowany), Pojasek, Purzycki, Zatwarnicki, Koziara, Makuch, Śliwa, Antkowiak

Górnik I połowa: Furtak - Chmielewski (Staśkiewicz), Kowalski-Haberek, Kocik (Medyński), Fryzowicz, Ekwueme, Baranowski, Bancewicz, Azikiewicz, Szuszkiewicz, Sobków.

Górnik II połowa: Kopaniecki - Król, Klimek, Opałacz, Magdziak, Galas, Wacławczyk, Radziemski, Ryś, Szymkowiak, Bednarski.

 

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

znaFcy do boju.

08:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Fajnie że jest już euforia.
Awans pewny!
A tak na poważnie: Polkowice to beniaminek 2 ligi, 2 miesiące temu oba kluby dzieliły 3 poziomy rozgrywkowe.
Polkowice trenują od półtora tygodnia, wiec mocna praca nad motoryką, co było widać zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy biegali w jednostajnym tempie.
Poza tym grali 2 mocno pomieszanymi jedenastkami, młodzieżowcy z doświadczonymi zawodnikami.
Fajnie ze po kompromitacji w Gliwicach, zwycięstwo przy takiej ilości widzów.

08:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

nie ma lipy

08:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Gdzie mecz z zaglębiem?

09:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Cieszy postęp w grze 1 zespołu i duża liczba kibiców na sparingu.

09:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Żenujące widowisko. Większość kibiców zirytowana. Zmiennicy Camarry,Augustyniaka, Santany i Romana nie dorastają im do pięt. Należy szybko zapomnieć o awansie a liczyć tylko na utrzymanie w I lidze. Nic wiecej "ekstra se ne wrati- Nowak wsio utratil".

09:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Qwerty"]Gdzie mecz z zaglębiem?[/quote]
we wiosce

09:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Dawać szanse Antkowiakowi typ ma warunki

10:00, 10.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Fajnie że jest już euforia.
Awans pewny!
A tak na poważnie: Polkowice to beniaminek 2 ligi, 2 miesiące temu oba kluby dzieliły 3 poziomy rozgrywkowe.
Polkowice trenują od półtora tygodnia, wiec mocna praca nad motoryką, co było widać zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy biegali w jednostajnym tempie.
Poza tym grali 2 mocno pomieszanymi jedenastkami, młodzieżowcy z doświadczonymi zawodnikami.
Fajnie ze po kompromitacji w Gliwicach, zwycięstwo przy takiej ilości widzów.[/quote]
Widzisz gdzieś tutaj euforię???
Po porażkach płacz, że będzie spadek do 2 ligi, a po zwycięstwie jakaś niepotrzebna szydera. Zespół się buduje i to kolejny etap. Piast pokazał w meczu z Bate Borysow że jest bardzo mocny, a beniaminek 2 ligi to też nie są jacyś amatorzy.

01:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Sparingi z wczoraj :
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Podhale Nowy Targ,
Chrobry Głogów 1-0 Mieszko Gniezno
Oszałamiające wyniki zespołów 1 ligi.

01:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Kolejne sparingi z wczoraj pierwszoligowców :
Huragan Morąg 1-1 Stomil Olsztyn;
Puszcza Niepołomice 0-1 Partizán Bardejov;
Także pierwszoligowcy "wymiatają" w sparingach.
Dla tych, którzy tutaj płaczą, że Miedź ma słabą kadrę w 1 lidze i będzie walczyć o utrzymanie.
Ranking kadr zespołów I ligi piłkarzy wg transfermarkt.
1. Miedź Legnica 3,9 ml EURO
2.Podbeskidzie, Tychy, Nieciecza 2,6 ml EURO
4. Sosnowiec 2,4 ml EURO
Do końca okienka transferowego po 2-3 transferach dojdziemy do 5 milionów.
Oczywiście wartości piłkarzy nie grają, ale to pokazuje, że na tą ligę mamy bardzo mocną kadrę i awans jest obowiązkiem Nowaka i zespołu. A wynikami sparingów nie ma co się podniecać. Na Odrę pełny stadion i dopingujemy mocno od pierwszego meczu... Hej Miedź!

03:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Na plus napewno Ostrowski Mijuskovic Sabala Marguitos. Tworzy się ciekawy zespół. Oby Forsell i inni starsi utrzymali swój poziom to nie będzie źle

06:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="roman"]Żenujące widowisko. Większość kibiców zirytowana. Zmiennicy Camarry,Augustyniaka, Santany i Romana nie dorastają im do pięt. Należy szybko zapomnieć o awansie a liczyć tylko na utrzymanie w I lidze. Nic wiecej "ekstra se ne wrati- Nowak wsio utratil".[/quote]

Daj sobie spokój, po co to piszesz? Lepiej Ci? Ulżyło, że powiedziałeś, że nie będzie awansu? Wielki odkrywca, skoro posprzedawaliśmy tych ludzi za grube pieniądze to chyba było oczywiste, że ciężko bedzie ich zastąpić? Mam nadziaję, że pierwsza liga zweryfikuje przedewszystkich kibiców, bo nie potrzebne nam są takie marudy

06:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

A może napisać coś o Popiwczaku? Zagrał niezły mecz z Brazylią

09:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Antkowiak może być dobrym zmiennikiem Sabali w ataku . Ma chłopak ciąg na bramkę i nie boi się walki bark w bark.

10:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Dobrze zorientowany Z. Jakubowski z e-legnickie pisze, że spodziewani są stoper, defensywny pomocnik i lewoskrzydłowy lada dzień

10:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Kto grał wczoraj na obronie z nr 25 ?

10:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

NO mieć powinna grać w tej lidze co Górnik i z pewnością byłyby wyniki a i kibice byliby zadowoleni.Jeszcze sezon może dwa i w końcu moze sie doczekamy.Hej mieć.

11:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Mam apel do admina aby blokował te idio.tyczne wpisy zampleksionego deb.ila kreta wyżej. Niech się wyżywa w swojej wsi za lasem a nna lca.pl

11:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Kto grał wczoraj na obronie z nr 25 ?[/quote]

Pewny zdecydowany obrońca. Czy to nie Mijuskovic ?

12:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KshaqPLKshaqPL

0 0

Bardzo ładny mecz swoją drogą zagraliśmy. Szkoda tylko, że w tym roku nie wystąpimy już na ekstraklasowych boiskach...
----------------------------------------------
http://prezenty.edu.pl/

01:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Mam apel do admina aby blokował te idio.tyczne wpisy zampleksionego deb.ila kreta wyżej. Niech się wyżywa w swojej wsi za lasem a na lca.pl[/quote]

07:00, 11.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%