Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Juniorki UKS EuCO Dziewiątka grają dalej w MP!

AC(lca.pl) 20:02, 31.03.2019 Aktualizacja: 11:43, 25.10.2025
Skomentuj Juniorki UKS EuCO Dziewiątka grają dalej w MP!

Zakończył się turniej 1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej. Awans do kolejnej fazy wywalczyły szczypiornistki UKS EuCO Dziewiątki Legnica.

Podopieczne Grzegorz Karnickiego na inaugurację pewnie wygrały ze Spartą Gubin 42:19. W sobotę jednak legniczanki przegrały minimalnie z KPR ROKiS Radzymin 28:31.

Na domiar złego w tym meczu poważnej kontuzji kolana nabawiła się zawodniczka UKS Euco Dziewiątka Weronika Ścisłowicz.

W decydującym niedzielnym meczu po horrorze UKS EuCO Dziewiątka zwyciężyła nad AZS-em Politechnika Koszalin 25:23 i dzięki czemu awansowały do 1/8 finału mistrzostw Polski.

Turniej na pierwszym miejscu zakończył KPR ROKiS Radzymin, który odniósł komplet zwycięstw. Legniczanki były drugie.

O awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski UKS EuCO Dziewiątka zagra w Kwidzynie.

1/16 finału mistrzostw Polski juniorek

Piątek:

[FOTORELACJA]15389[/FOTORELACJA]UKS EuCO Dziewiątka Legnica – Sparta Gubin 42:19

Sobota:

[FOTORELACJA]15395[/FOTORELACJA]UKS EuCO Dziewiątka Legnica – KPR ROKiS Radzymin 28:31

Niedziela:

[FOTORELACJA]15401[/FOTORELACJA]UKS EuCO Dziewiątka Legnica – AZS Politechnika Koszalin 25:23

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

No i to by było na tyle.

11:00, 02.04.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

WŁAŚNIE AŻ CIŚNIE SIĘ NA JĘZYK I NIE MOŻNA PRZEJŚĆ OBOK TEGO OBOJĘTNIE. DZIEWCZYNY JADĄ DALEJ WALCZYĆ O 1/8 MISTRZOSTW POLSKI. TAKI WYJAZD TO NAPRAWDĘ DUŻY WYDATEK DLA RODZICÓW I KLUBU. STĄD APEL DO NASZEGO PANA PREZYDENTA I LUDZI DOBREJ WOLI ALBY WSPARLI FINANSOWO DZIEWCZĘTA !!!!!! DZIEWCZYNY CHCĄ POWALCZYĆ I POWINNIŚMY IM POMÓC

02:00, 03.04.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%