Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Siatkarze Ikara wywalczyli utrzymanie w 2. lidze

AC(lca.pl) 10:57, 24.03.2019 Aktualizacja: 16:06, 23.10.2025
Skomentuj Siatkarze Ikara wywalczyli utrzymanie w 2. lidze

W trzecim meczu barażowym Ikar Legnica pokonał we własnej hali BTS Elektros Bolesławiec 3:1 i tym samym utrzymał się w 2. lidze.

Dwa pierwsze spotkania, które zostały rozegrane w Bolesławcu padły łupem legniczan. Podobnie było w sobotę w hali przy ul. Wierzyńskiego.

Ikar wygrał gładko pierwsze dwa sety. Trzeci set należał do gości z Bolesławca, którzy zwyciężyli do 20. W czwartej partii wszystko wróciło do normy i podopieczni Pawła Murdzy wygrali z BTS-em do 17.

Dzięki tej wygranej Ikar wywalczył utrzymanie w 2. lidze, natomiast z rozgrywkami żegna się BTS Bolesławiec. 

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"15368"}

Ikar Legnica - BTS Elektros Bolesławiec 3:1 (17, 21, -20, 17)

Ikar Legnica: Kupiński, Michalewski, Wolak, Tkaczuk, Szaynowski, Kozar, Goryczka - Chomąt, Dziadulewicz, Gawrysiak, Kroć.

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

leojanleojan

0 0

:aniol:

05:00, 24.03.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Szkoda że nie ma hali z prawdziwego zdarzenia w Legnicy. Śmieszne ale prawdziwe. Hala rodem nawet nie z PRL ale z DDR zostaje A i tak uważa się ja za luksus! WSTYD!!!!!!!!!

09:00, 26.03.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Xxx"]Szkoda że nie ma hali z prawdziwego zdarzenia w Legnicy. Śmieszne ale prawdziwe. Hala rodem nawet nie z PRL ale z DDR zostaje A i tak uważa się ja za luksus! WSTYD!!!!!!!!![/quote]

Infrastruktura sportowa w Legnicy to wstyd. Nawet stadion w parku jest niefunkcjonalny i za mały. Stadion na Grabskiego to ruina. Hale na Lotniczej i Sejnowej były dobre 30 lat temu.

11:00, 27.03.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Opalony zadba o halę w następnej kadencji.

06:00, 15.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%