W trzecim meczu barażowym Ikar Legnica pokonał we własnej hali BTS Elektros Bolesławiec 3:1 i tym samym utrzymał się w 2. lidze.

Ikar wygrał gładko pierwsze dwa sety. Trzeci set należał do gości z Bolesławca, którzy zwyciężyli do 20. W czwartej partii wszystko wróciło do normy i podopieczni Pawła Murdzy wygrali z BTS-em do 17.
Dzięki tej wygranej Ikar wywalczył utrzymanie w 2. lidze, natomiast z rozgrywkami żegna się BTS Bolesławiec.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"15368"}
Ikar Legnica - BTS Elektros Bolesławiec 3:1 (17, 21, -20, 17)
Ikar Legnica: Kupiński, Michalewski, Wolak, Tkaczuk, Szaynowski, Kozar, Goryczka - Chomąt, Dziadulewicz, Gawrysiak, Kroć.
Anonimowy Gość09:00, 26.03.2019
Szkoda że nie ma hali z prawdziwego zdarzenia w Legnicy. Śmieszne ale prawdziwe. Hala rodem nawet nie z PRL ale z DDR zostaje A i tak uważa się ja za luksus! WSTYD!!!!!!!!!
Anonimowy Gość11:00, 27.03.2019
[quote="Xxx"]Szkoda że nie ma hali z prawdziwego zdarzenia w Legnicy. Śmieszne ale prawdziwe. Hala rodem nawet nie z PRL ale z DDR zostaje A i tak uważa się ja za luksus! WSTYD!!!!!!!!![/quote]
Infrastruktura sportowa w Legnicy to wstyd. Nawet stadion w parku jest niefunkcjonalny i za mały. Stadion na Grabskiego to ruina. Hale na Lotniczej i Sejnowej były dobre 30 lat temu.
Anonimowy Gość06:00, 15.07.2019
Opalony zadba o halę w następnej kadencji.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Na Szaniawskiego bez gazu prawie miesiąc, procedury ,naprawa wycieku gazu no i kontrola instalacji gazowej w każdym mieszkaniu,no kogoś niema czekamy.....
Medek
21:32, 2026-06-28
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Co ty bierzesz? Odstaw to.
Do tzw kibica wyżej
21:09, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28