Drużyna Zagłębia po raz drugi w tym sezonie wygrała spotkanie z Miedzią. Miedź, to jedyny rywal, z którym sosnowiczanie zdobyli w tym sezonie 6 punktów. Co więcej jest to pierwsza wyjazdowa wygrana Zagłębia w tym sezonie. Niestety trzeba przyznać, że zasłużona.
Początek meczu pokazał, że Zagłębie wyszło na Miedź bardzo zmotywowane i z wielką wiarą w końcowy sukces. Drużyna z Legnicy chyba za bardzo uwierzyła, że spotkanie z ostatnią drużyną powinno być dużo łatwiejsze niż potyczki z Lechem Poznań czy Wisłą Płock. To sosnowiczanie kontrolowali grę i nie pozwalali na wiele gospodarzom.
W 17 minucie goście wyprowadzili pierwszy cios. W swoim stylu na lewej stronie urwał się Udovicić, który posłał mocne dośrodkowanie na długi słupek. Tam do piłki dopadł Gabedava, którego w kryciu zgubił Camara. To właśnie Hiszpan, który był odpowiedzialny za Gruzina w akcji bramkowej dał sygnał do odważniejszej ofensywnej gry po stracie gola. Najlepszą sytuację wypracował on w 36 minucie gdy po akcji w trójkącie z Forsellem i Fernandezem wyłożył piłkę pod nogi Romana, który fatalnie spudłował z 7 metrów.
W pierwszej połowie oprócz jeszcze jednej groźniejszej akcji Camary, gdy piłka obiła zewnętrzną część słupka dużo więcej się nie działo, jednak to Miedź zaczęła kontrolować grę, mieć przewagę w posiadaniu piłki i wydawało się, że dogonienie wyniku jest kwestią czasu. Po przerwie na boisku pojawił się Fabian Piasecki, który aktywnie wziął się za rozkręcanie akcji ofensywnych Miedzi.
W 50 minucie Piasecki świetnie opanował piłkę z rywalem na plecach w polu karnym. Zdołał oddać piłkę Forsellowi, jednak temu zabrakło nieco miejsca by oddać groźniejszy strzał. Były to jednak dobre złego początku, ponieważ po chwili Zagłębie podwyższyło prowadzenie. W pole karne wdarł się Pawłowski, a nieodpowiedzialnie zachował się goniący go Augustyniak i sędzia Musiał wskazał na wapno. Jedenastkę wykonowaną przez Możdżenia obronił Kanibołocki, jednak dobitka niedoszłego strzelca karnego okazała się już skuteczna.
Miedź dążyła jeszcze do zdobycia gola. Najbardziej aktywny był Augustyniak, który najpierw świetnie uderzył z powietrza, jednak kapitalną interwencją popisał się Hrosso. Po chwili Augustyniak zdobył nawet bramkę, jednak po długiej analizie VAR sędziowie uznali, że Fabian Piasecki, który brał udział w akcji i znajdował się na pozycji spalonej, na tyle absorbował uwagę obrony, że gola należy anulować.
Porażka Miedzi z ostatnim Zagłębiem mocno komplikuje sytuacje w ligowej tabeli w kontekście walki o utrzymanie. Różnica między tymi drużynami wynosi już tylko 6 punktów, a w perspektywie jeszcze spotkanie w grupie spadkowej.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
Gole: Gabedava 17', Możdżeń 55'
Miedź: Kanibołocki - Zieliński (77' Ojamaa), Bożic, Musa (85' Żyro), Bartczak, Camara, Fernandez (46' Piasecki), Augustyniak, Santana, Forsell, Roman
Zagłębie: Hrosso - Mygas, Cichocki, Toth, Mraz, Udovicić (90' Ivanishvili), Milewski, Możdżeń, Nawotka (85' Heinloth),Pawłowski, Gabedava (76' Nowak)

Anonimowy Gość05:00, 30.03.2019
Zenada!!!!!!!!
Anonimowy Gość05:00, 30.03.2019
Posypią się teraz hejty. Niestety, tym razem dość zasłużone. Słabiutki mecz Miedzi.
Anonimowy Gość05:00, 30.03.2019
Każde Zagłębie daje frajerom po gębie!!!
Anonimowy Gość05:00, 30.03.2019
Ja pier... ileż można tak cierpieć na boisku a my razem z nimi?a Fabian to niech idzie lepiej te bułki sprzedawać o których kiedyś mówił, pytam po raz enty gdzie są ostatnie wzmocnienia?
Anonimowy Gość05:00, 30.03.2019
Tylko trzech Polaków w składzie Miedzi... Wieża Babel zaczyna się kruszyć... Obcokrajowcy nie umierają na boisku za Miedź i takie są wyniki. Takim stylem to będzie spadek.
Anonimowy Gość05:00, 30.03.2019
Wszyscy kiepsko ale Roman Fabian Camara ponizej
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Co to ma być? Ile można tolerować taką,, grę ''. Drużyna powinna prezentować jakiś poziom a tu każdy mecz jest inny. Wstyd i brak słów.
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Wstyd. Z taką grą na remis to my się nie utrzymamy. Irytuje ten nadmiar podań w pobliżu pola karnego rywali
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Parówki konusy bukmacherzysci ludzie bez zasad kopacze śmieszni
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
FABIAN GOOOOOOOLLLLAAA NIEMA;)HA HA HA HA HA IDZ PAN W HU......J
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Hejt?? jaki hejt !!! ...już powinna pojawić się informacja o dymisji Nowaka......ale chyba to o kilka kolejek za póżno w przyszłym sezonie walka o utrzymanie w I lidze i to będzie nie łatwo
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Wypożyczają dwóch piłkarzy zimą na wzmocnienie po czym okazuje się że oni są gorsi od grających ..........mało tego przed przerwą zimową Nowak oznajmia że nie musi robić żadnych wzmocnień bo ma tak genialnych zawodników którzy wrócą na wiosnę do składu po kontuzji
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
proponuję dać im podwyżkę!
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Żenada i dno, naprawdę nie dało się tego oglądać :(
Oddajcie kasę za bilety !
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
[quote="mocca"]Hejt?? jaki hejt !!! ...już powinna pojawić się informacja o dymisji Nowaka......ale chyba to o kilka kolejek za póżno w przyszłym sezonie walka o utrzymanie w I lidze i to będzie nie łatwo[/quote]
Wiele kardynalnych błędów trenera od dłuższego czasu krok po kroku totalnie rozłożył drużynę taktycznie mentalnie dzisiaj było to widać jak na dłoni w dodatku czują się bezkarni bo wiedzą że nie mają zmienników którzy by im zagrozili
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Drugi zespół przynajmniej wygrał na wyjezdzie z Ruchem Zdzieszowice 3:2
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Drugi zespół przynajmniej wygrał na wyjezdzie z Ruchem Zdzieszowice 3:2
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Hiszpańskie g-wno w środku pola mnóstwo strat i napastnika potrzeba na przedwczoraj np. taki Pawłowski,a Forsell mnóstwo strat i każdy oddaje piłkę jak najszybciej od siebie.
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
29 zł zaoszczędzone #nowakout
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Oddajcie mi 29zł za bilet. To co widziałem nie było warte nawet 10zł.
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Konferencja prasowa trenerów.......plujesz w twarz a on mówi że deszcz pada
Anonimowy Gość06:00, 30.03.2019
Ciekawe co tym razem bredził trenejro na konferencji. Niech się stąd zabiera albo następny rok w 1 lidze pracuje za darmo.
Anonimowy Gość07:00, 30.03.2019
[quote="Gość"]Ciekawe co tym razem bredził trenejro na konferencji. Niech się stąd zabiera albo następny rok w 1 lidze pracuje za darmo.[/quote]
A coś w tym sensie że Zagłębie miało więcej szczęścia ))))))))
Anonimowy Gość07:00, 30.03.2019
[quote="jdap"][quote="Gość"]Ciekawe co tym razem bredził trenejro na konferencji. Niech się stąd zabiera albo następny rok w 1 lidze pracuje za darmo.[/quote]
A coś w tym sensie że Zagłębie miało więcej szczęścia ))))))))[/quote] Rozumiem spalone milimetry decydują. Ale karny z wielkiej d...y. No i skoro nie ma gola dla Miedzi bo Piasecki leży powalony w polu karnym to czemu nie ma karnego dla Miedzi? Miedź w 1 połowie grała jak zespół 3 ligowy to tak nas podsumowanie...
Anonimowy Gość08:00, 30.03.2019
Dawno nie było mnie na meczu. Poszedłem i takiego zażenowania nie doświadczyłem już hoho i nie chodzi tu głównie o mecz a patole na trybunach. Sosnowiec bardzo przyjemny doping, a nasi jak już zostali nakryci czapką to zaczęli jechać po policji, 20 minut po sędzi i pzpnie. Wieczne kompleksy i prostackie zachowanie.
Anonimowy Gość08:00, 30.03.2019
Na szczęście wszyscy na dole przegrali. Śląsk powinien teraz nam oddać punkty
Anonimowy Gość08:00, 30.03.2019
Ja i moi znjomi przestaliśmy chodzic po ponad 2 latach na mecze jak zaczęli przysyłac jakieś chore wyroki sądowe i kary po 2000zł za to że ktoś stoi na schodkach. takiej patologi to nie spotkałem na żadnym innym stadionie w Polsce i teraz nie żałuje . Jak klub na takie cos pozwala to niech sobie teraz sami kopią bo sprzedają bilety na mecz , przychodzisz a przed tobą jakiaś reklama lub prześcieradło z napisem i boiska nie widac. A przecież przyszedłem na mecz .....
Anonimowy Gość09:00, 30.03.2019
Panie trenerze zamiast ogolnikow chętnie uslyszelibysmy merytoryczne odpowiedzi na takie pytania:
1. Co daje nam system z 3 obrońcami skoro widać że zawodnicy to nie rozumieją
2. Dlaczego jedyny sposób rozgrywania to wybijanie bramkarza na głowę "najwyzszego" na boisku Forsela
3. Dlaczego od pół roku jedynym sposobem na zdobywanie bramek są strzały Forsela Ok bo dobitki po nich
4. Dlaczego nie umiemy wyprowadzić szybkiej kontry 3, 4 podaniami tylko gramy kilkanaście piłek do boku i do tyłu
5. Dlaczego nie wyciagnelismy wniosku z meczu ze Śląskiem który esienia też nas zablokował presingiem i byliśmy bezradni
6. Kto prowadzi polityke kadrową tak że nie mamy napastnika
7. Dlaczego zawodnicy nie wychodzą do podań co widać najlepiej przy wyrzutach z autu i przy próbie podań od obrońców kiedy nie ma do kogo zagrac
Aktualnie pomimo miejsca jesteśmy niestety najsłabiej grającym zespołem w lidze.
Anonimowy Gość09:00, 30.03.2019
Chyba nastapila pomyłka.odejsc mial Piasecki a nie Piatkowski....
Anonimowy Gość10:00, 30.03.2019
[quote="Teodor"]Chyba nastapila pomyłka.odejsc mial Piasecki a nie Piatkowski....[/quote]
Chyba żartujesz. Piątkowski to nawet w Tychach już nie daje rady.
Anonimowy Gość10:00, 30.03.2019
Co ty gadasz błazen z floty
Anonimowy Gość11:00, 30.03.2019
Zagłębie odblokowało się po 11latach bez zwycięstwa na wyjeździe akurat w Legnicy, żenada,wychowanek Arsenalu Londyn i reprezentant Rosji ściągnięci do trzecioligowych rezerw kolejna żenada,no ale kto bogatemu zabroni?
Anonimowy Gość01:00, 31.03.2019
[quote="Ppppp"]Panie trenerze zamiast ogolnikow chętnie uslyszelibysmy merytoryczne odpowiedzi na takie pytania:
1. Co daje nam system z 3 obrońcami skoro widać że zawodnicy to nie rozumieją
2. Dlaczego jedyny sposób rozgrywania to wybijanie bramkarza na głowę "najwyzszego" na boisku Forsela
3. Dlaczego od pół roku jedynym sposobem na zdobywanie bramek są strzały Forsela Ok bo dobitki po nich
4. Dlaczego nie umiemy wyprowadzić szybkiej kontry 3, 4 podaniami tylko gramy kilkanaście piłek do boku i do tyłu
5. Dlaczego nie wyciagnelismy wniosku z meczu ze Śląskiem który esienia też nas zablokował presingiem i byliśmy bezradni
6. Kto prowadzi polityke kadrową tak że nie mamy napastnika
7. Dlaczego zawodnicy nie wychodzą do podań co widać najlepiej przy wyrzutach z autu i przy próbie podań od obrońców kiedy nie ma do kogo zagrac
Aktualnie pomimo miejsca jesteśmy niestety najsłabiej grającym zespołem w lidze.[/quote]
Nareszcie jakieś merytoryczne pytania
Anonimowy Gość06:00, 31.03.2019
miedz walczy z widzewem o 1 lige
Anonimowy Gość09:00, 31.03.2019
Tu rządzi Wielki Lubin, a nie jakaś mieć.
Anonimowy Gość09:00, 31.03.2019
Trener Arki podaje się do dyspozycji właściciela klubu biorąc odpowiedzialność za wyniki i to jest oczywisty krok w tej sytuacji....tylko nie u nas
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Widzę , że nie ma życia w lubiniu legnickim bez Miedzi. Co tam w Moragu ? Huragan przeszedł ?
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Obejrzałem na spokojnie skrót meczu . Mieliśmy znowu dużo wypracowanych sytuacji podbramkowych ale zabrakło szczęścia i umiejetnosci uderzenia piłki w światło bramki. Jest nieco do poprawki ale nie tyle aby zwalniac piłkarzy i trenera
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Gość napisał(a):
> Widzę , że nie ma życia w lubiniu legnickim bez Miedzi. Co tam w Moragu ? Huragan
> przeszedł ?
To się dowiedz sivaku jak tam w Morągu, jak cię to interesuje, bo nas interesują puchary europejskie.
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Szkoda, można było odjechać rywalom.
Mieliśmy tyle sytuacji, że można było wygrać ten mecz, nawet pomimo tych kontrowersyjnych decyzji sędziowskich.
Ciężko się gra przeciwko zespołowi i sędziemu tym niemniej nie powinniśmy przespać pierwsze pół godziny. Fatalne sędziowanie w meczu z Jagiellonią, tydzień temu nie dostajemy karnego. Będzie trudno się utrzymać i nie chodzi tylko o grę.
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Ja sie tylko dziwie po co ci ludzie chodzą na to dziadostwo w wykonaniu tych zwyklych kopaczy.Kiedys tez bylem za polska pilką ale przejrzałem na oczy.Kluby i reprezentacja to zwykle dziadostwo.Tylko niektorzy polacy to ciemnogród.pluniesz kurwi. w twarz to powie ze deszcz pada.
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Gość napisał(a):
> Widzę , że nie ma życia w lubiniu legnickim bez Miedzi. Co tam w Moragu ? Huragan
> przeszedł ?
To się dowiedz sivaku jak tam w Morągu, jak cię to interesuje, bo nas interesują puchary europejskie.[/quote]
Wakacje raczej macie w Mor ągu a nie puchary
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Ten mecz był przegrany. Sędzia go kontrolował. W każdej trudnej sytuacji nawet nie pofatygował się do monitora, informację dostał z VAR-u, acha pasuje mi no to gramy dalej.
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
Obejrzałem na spokojnie skrót meczu . Mieliśmy znowu dużo wypracowanych sytuacji podbramkowych ale zabrakło szczęścia i umiejetnosci uderzenia piłki w światło bramki. Jest nieco do poprawki ale nie tyle aby zwalniac piłkarzy i trenera[/quote]
Po wygranym meczu ze Ślaskiem będzie spokój na forum .
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Obejrzałem na spokojnie skrót meczu . Mieliśmy znowu dużo wypracowanych sytuacji podbramkowych ale zabrakło szczęścia i umiejetnosci uderzenia piłki w światło bramki. Jest nieco do poprawki ale nie tyle aby zwalniac piłkarzy i trenera[/quote]
2 połowa była najlepsza w naszym wykonaniu tej wiosny. Pomimo słabej I połowy mieliśmy patelnię... Szkoda bo nawet punkt by się przydał.
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
W Moragu promocja wakacyjna dla kiboli małego zagłębia. Dobrze się ich tutaj wspomina
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Obejrzałem na spokojnie skrót meczu . Mieliśmy znowu dużo wypracowanych sytuacji podbramkowych ale zabrakło szczęścia i umiejetnosci uderzenia piłki w światło bramki. Jest nieco do poprawki ale nie tyle aby zwalniac piłkarzy i trenera[/quote]
Trochę rozumię rękoma i nogami walczysz o utrzymanie stołka przy korycie a twój opis meczu jest bardzo bezczelny (bardzo podobny do wywiadu pomeczowego trenera??!!)
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Obejrzałem na spokojnie skrót meczu . Mieliśmy znowu dużo wypracowanych sytuacji podbramkowych ale zabrakło szczęścia i umiejetnosci uderzenia piłki w światło bramki. Jest nieco do poprawki ale nie tyle aby zwalniac piłkarzy i trenera[/quote]
Pajac
Anonimowy Gość10:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Widzę , że nie ma życia w lubiniu legnickim bez Miedzi. Co tam w Moragu ? Huragan przeszedł ?[/quote]
Oj nie ma życia bez Miedzi . Nuda alkohol narkotyki na blokowiskach w lubiniu
Anonimowy Gość11:00, 31.03.2019
[quote="Trenejro"]Tylko trzech Polaków w składzie Miedzi... Wieża Babel zaczyna się kruszyć... Obcokrajowcy nie umierają na boisku za Miedź i takie są wyniki. Takim stylem to będzie spadek.[/quote]
Już dawno pisałem że jak zbieranina będzie kopać a nie Polacy tak jak kiedyś za czasów Dylusia czy Baziuka to niema co chodzić na miedzianke,bo to nie jest miedzianka.
Anonimowy Gość11:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Ten mecz był przegrany. Sędzia go kontrolował. W każdej trudnej sytuacji nawet nie pofatygował się do monitora, informację dostał z VAR-u, acha pasuje mi no to gramy dalej.[/quote]
Może jeszcze Miedz grała pod wiatr i miała trudniej?
Anonimowy Gość11:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]W Moragu promocja wakacyjna dla kiboli małego zagłębia. Dobrze się ich tutaj wspomina[/quote]
Kibole śmiesznego klubiku mieć z małego biednego miasteczka do Kunic lub Spalonej.
Anonimowy Gość12:00, 31.03.2019
Podejrzewam wielki spisek przeciwko Miedzi. Pomimo pięknej i technicznej gry z wyraźnie wypracowanymi elementami i idealnie dobranej taktyki na mecz nie było szans wygrania. Nie pomogły nawet idealnie wykonywane i przemyślane stałe fragmenty gry ani wielkie zaangażowanie piłkarzy. Sędzia musiał mieć bezpośredni kontakt z Moskwą i Putinowi nie spodobało się że Dzanajew grał w rezerwach więc nakazał sędziemu, że miedz ma przegrać. Dodatkowo ruskie musieli atakować piłkę bronią elektromagnetyczną jak tylko Miedz ją przejmowała bo nie było innej rady na tak dobry zespół aby przegrał mecz z ostatnią drużyną w lidze. Dodatkowo podrzucili nam swojego człowieka w ataku dysponującego techniką użytkową porównywalną do drwala z Tajgi. Myślę, że przegraliśmy nieuczciwie mecz po nierównej walce z przeciwnikiem. Wszystko było przeciwko nam i nie dali nam wygrać. Domagam się powołania komisji śledczej aby to wyjaśniła.
Anonimowy Gość12:00, 31.03.2019
Nie wiem po co wystawiać drewnianego Fabiana? Przecież taki Makuch lub Adamski nie będą od niego gorsi napewno.
Anonimowy Gość12:00, 31.03.2019
Kocham Miedziankę ale to co wczoraj zobaczyłem na tle najgorszej drużyny w lidze to tragedia.Bolesne wnioski się nasuwają:
1.Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze
2. Każda drużyna ma lidera,gwiazdę a kto jest nim u nas?
3. Nie mamy takich dobrych obrońców aby grać trzema
4. Hiszpanie powinni się opowiedzieć czy chcą dalej grać dla Miedzi(jedynie tyra Camara, który o głowę wszystkich przewyższa)
5. Forsell jest o niebo przydatniejszy w 2 linii
6. Gdy nie mamy dobrych napastników to Piasecki powinien grać a BUUURAKA, który darł mordę gdy Fabian się rozgrzewał w przerwie(trybuna A) nie powinno się wpuszczać na stadion
7. Nasi kibice powinni się uczyć kultury i zachowania od fanów Zagłębia Sosnowiec
8. Władze klubu powinni wreszcie wziąć się do roboty
RATUJMY NASZĄ KOCHANĄ DRUŻYNĘ BO EKSTRAKLASA TO DUŻA PROMOCJA DLA MIASTA I UCIECHA DLA KIBICÓW !!!
Anonimowy Gość01:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Kocham Miedziankę ale to co wczoraj zobaczyłem na tle najgorszej drużyny w lidze to tragedia.Bolesne wnioski się nasuwają:
1.Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze
2. Każda drużyna ma lidera,gwiazdę a kto jest nim u nas?
3. Nie mamy takich dobrych obrońców aby grać trzema
4. Hiszpanie powinni się opowiedzieć czy chcą dalej grać dla Miedzi(jedynie tyra Camara, który o głowę wszystkich przewyższa)
5. Forsell jest o niebo przydatniejszy w 2 linii
6. Gdy nie mamy dobrych napastników to Piasecki powinien grać a BUUURAKA, który darł mordę gdy Fabian się rozgrzewał w przerwie(trybuna A) nie powinno się wpuszczać na stadion
7. Nasi kibice powinni się uczyć kultury i zachowania od fanów Zagłębia Sosnowiec
8. Władze klubu powinni wreszcie wziąć się do roboty
RATUJMY NASZĄ KOCHANĄ DRUŻYNĘ BO EKSTRAKLASA TO DUŻA PROMOCJA DLA MIASTA I UCIECHA DLA KIBICÓW !!![/quote]
Wszystko się zgadza poza pkt 6. Koleś ma technikę użytkową na poziomie drwala z Tajgi i od roku to sukcesywnie udowadnia na boisku. Nie inaczej było i wczoraj. Elementarne problemy z przyjęciem i utrzymaniem piłki przy nodze. To jest absolutna podstawa bo nie mówie już o ilości strzelonych goli.
Anonimowy Gość01:00, 31.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"]Kocham Miedziankę ale to co wczoraj zobaczyłem na tle najgorszej drużyny w lidze to tragedia.Bolesne wnioski się nasuwają:
1.Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze
2. Każda drużyna ma lidera,gwiazdę a kto jest nim u nas?
3. Nie mamy takich dobrych obrońców aby grać trzema
4. Hiszpanie powinni się opowiedzieć czy chcą dalej grać dla Miedzi(jedynie tyra Camara, który o głowę wszystkich przewyższa)
5. Forsell jest o niebo przydatniejszy w 2 linii
6. Gdy nie mamy dobrych napastników to Piasecki powinien grać a BUUURAKA, który darł mordę gdy Fabian się rozgrzewał w przerwie(trybuna A) nie powinno się wpuszczać na stadion
7. Nasi kibice powinni się uczyć kultury i zachowania od fanów Zagłębia Sosnowiec
8. Władze klubu powinni wreszcie wziąć się do roboty
RATUJMY NASZĄ KOCHANĄ DRUŻYNĘ BO EKSTRAKLASA TO DUŻA PROMOCJA DLA MIASTA I UCIECHA DLA KIBICÓW !!![/quote]
Wszystko się zgadza poza pkt 6. Koleś ma technikę użytkową na poziomie drwala z Tajgi i od roku to sukcesywnie udowadnia na boisku. Nie inaczej było i wczoraj. Elementarne problemy z przyjęciem i utrzymaniem piłki przy nodze. To jest absolutna podstawa bo nie mówie już o ilości strzelonych goli.[/quote]
Z Piaseckim w składzie Miedź w 2 połowie zagrała o niebo lepiej.
Anonimowy Gość03:00, 31.03.2019
W Poznaniu na brak wyników pracy trenera szybko zareagowali.
Anonimowy Gość03:00, 31.03.2019
Brawo Zagłębie , Miedz smuci ,nie rozumie czy błędy w szkoleniu czy niemoc jakaś myśle że nasz ukochany Śląsk pomorze nam wygrać CHEJ MIEDZ powodzenia ,będę na meczu !!!
Anonimowy Gość03:00, 31.03.2019
najciekawszym wydarzeniem meczu był jakiś pajac w koszulce legii, krzywiący palce, pokazując jakiś dziwny znak... chyba LGBT, bo to ich hasło rozpoznawcze
Anonimowy Gość03:00, 31.03.2019
Panie Nowak cos pan zrobil z ta druzyna? Wydaje sie , ze nadszedl juz najwyzszy czas aby opuscil pan Legnice. Jesli nie zrobi pan tego to my wywieziemy pana na taczce, wiec zaoszczedz pan wstydu i odejdz sam. Odszedl z Lecha Nawałka i odejsc ma Nowak z Miedzi jako wyjatkowy nieudacznik.
Anonimowy Gość03:00, 31.03.2019
Zwolnili Nawałkę, trenera , który niby jest najlepszy, a okazał się najgorszy.
Anonimowy Gość04:00, 31.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"]Kocham Miedziankę ale to co wczoraj zobaczyłem na tle najgorszej drużyny w lidze to tragedia.Bolesne wnioski się nasuwają:
1.Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze
2. Każda drużyna ma lidera,gwiazdę a kto jest nim u nas?
3. Nie mamy takich dobrych obrońców aby grać trzema
4. Hiszpanie powinni się opowiedzieć czy chcą dalej grać dla Miedzi(jedynie tyra Camara, który o głowę wszystkich przewyższa)
5. Forsell jest o niebo przydatniejszy w 2 linii
6. Gdy nie mamy dobrych napastników to Piasecki powinien grać a BUUURAKA, który darł mordę gdy Fabian się rozgrzewał w przerwie(trybuna A) nie powinno się wpuszczać na stadion
7. Nasi kibice powinni się uczyć kultury i zachowania od fanów Zagłębia Sosnowiec
8. Władze klubu powinni wreszcie wziąć się do roboty
RATUJMY NASZĄ KOCHANĄ DRUŻYNĘ BO EKSTRAKLASA TO DUŻA PROMOCJA DLA MIASTA I UCIECHA DLA KIBICÓW !!![/quote]
Wszystko się zgadza poza pkt 6. Koleś ma technikę użytkową na poziomie drwala z Tajgi i od roku to sukcesywnie udowadnia na boisku. Nie inaczej było i wczoraj. Elementarne problemy z przyjęciem i utrzymaniem piłki przy nodze. To jest absolutna podstawa bo nie mówie już o ilości strzelonych goli.[/quote]
Z Piaseckim w składzie Miedź w 2 połowie zagrała o niebo lepiej.[/quote]
LEPIEJ ALE NIE DZIĘKI NIEMU!!!!!!!........ on jest nie do ruszenia kto za nim stoi???
Anonimowy Gość06:00, 31.03.2019
[quote="bociek"][quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"]Kocham Miedziankę ale to co wczoraj zobaczyłem na tle najgorszej drużyny w lidze to tragedia.Bolesne wnioski się nasuwają:
1.Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze
2. Każda drużyna ma lidera,gwiazdę a kto jest nim u nas?
3. Nie mamy takich dobrych obrońców aby grać trzema
4. Hiszpanie powinni się opowiedzieć czy chcą dalej grać dla Miedzi(jedynie tyra Camara, który o głowę wszystkich przewyższa)
5. Forsell jest o niebo przydatniejszy w 2 linii
6. Gdy nie mamy dobrych napastników to Piasecki powinien grać a BUUURAKA, który darł mordę gdy Fabian się rozgrzewał w przerwie(trybuna A) nie powinno się wpuszczać na stadion
7. Nasi kibice powinni się uczyć kultury i zachowania od fanów Zagłębia Sosnowiec
8. Władze klubu powinni wreszcie wziąć się do roboty
RATUJMY NASZĄ KOCHANĄ DRUŻYNĘ BO EKSTRAKLASA TO DUŻA PROMOCJA DLA MIASTA I UCIECHA DLA KIBICÓW !!![/quote]
Wszystko się zgadza poza pkt 6. Koleś ma technikę użytkową na poziomie drwala z Tajgi i od roku to sukcesywnie udowadnia na boisku. Nie inaczej było i wczoraj. Elementarne problemy z przyjęciem i utrzymaniem piłki przy nodze. To jest absolutna podstawa bo nie mówie już o ilości strzelonych goli.[/quote]
Z Piaseckim w składzie Miedź w 2 połowie zagrała o niebo lepiej.[/quote]
LEPIEJ ALE NIE DZIĘKI NIEMU!!!!!!!........ on jest nie do ruszenia kto za nim stoi???[/quote]
ale jak strzelał bramki w 1 lidze dające awans, to nosiłeś go na rękach...
Trochę szacunku.. jak nie masz do innych, to do siebie - bo wtedy skakałeś ze szczęścia
tetrus06:00, 31.03.2019
Czy ktoś może mi powiedzieć jakie atrybuty ma Fabian Pasecki? Czy jest gdzieś w lidze napastnik, który po 27 kolejkach ma strzelonego jednego gola? Czym kierował się trener Nowak wpuszczając go od początku drugiej połowy?
Anonimowy Gość08:00, 31.03.2019
[quote="tetrus"]Czy ktoś może mi powiedzieć jakie atrybuty ma Fabian Pasecki? Czy jest gdzieś w lidze napastnik, który po 27 kolejkach ma strzelonego jednego gola? Czym kierował się trener Nowak wpuszczając go od początku drugiej połowy?[/quote]
Człowieku a kogo trener miał wpuścić? Był inny napastnik? Dajcie spokój temu chłopakowi. On wcale nie odbiega poziomem od pozostałych. Zbieramy kopaczy za darmo i chcemy poziomu? W takim przypadku ważne zaangażowanie a Piasecki to pokazał próbując walczyć w odróżnieniu od Santany i Fernandeza.
Anonimowy Gość09:00, 31.03.2019
Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.
Anonimowy Gość09:00, 31.03.2019
[quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.[/quote]
Może i mają wzloty i upadki ale jak już dograją to i tak nie umie przyjąć ani też uderzyć bez przyjęcia z sytuacyjnej piłki. Może i miedz nie płaci za zawodników ale on się uwstecznia zamiast rozwijać. Jakby ktoś miał problemy z pamięcią od nadmiaru alkoholu to dzięki Piątkowskiemu awansowaliśmy a nie Piaseckiemu. Piasecki był tylko dodatkiem i czasami skorzystał gdy obrona skupiała się na Piątkowskim. Ile bramek strzelił na wiosne? ile bramek strzelił na jesień i ile teraz??? to jest napastnik a nie obrońca i jest rozliczany z KONKRETÓW CZYLI Z BRAMEK.
Anonimowy Gość11:00, 31.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.[/quote]
Może i mają wzloty i upadki ale jak już dograją to i tak nie umie przyjąć ani też uderzyć bez przyjęcia z sytuacyjnej piłki. Może i miedz nie płaci za zawodników ale on się uwstecznia zamiast rozwijać. Jakby ktoś miał problemy z pamięcią od nadmiaru alkoholu to dzięki Piątkowskiemu awansowaliśmy a nie Piaseckiemu. Piasecki był tylko dodatkiem i czasami skorzystał gdy obrona skupiała się na Piątkowskim. Ile bramek strzelił na wiosne? ile bramek strzelił na jesień i ile teraz??? to jest napastnik a nie obrońca i jest rozliczany z KONKRETÓW CZYLI Z BRAMEK.[/quote]
Piasecki strzelił w I lidze 9 bramek. Piątkowski 8.
Napastnik żyje też z podań. To ile jesienią w ekstraklasie strzelił Piątkowski?
Anonimowy Gość11:00, 31.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani...
Akurat po Forsellu Hiszpanie plus Augustyniak to najlepsi piłkarze Miedzi.
Anonimowy Gość12:00, 01.04.2019
Podobał mi sie Sosnowiec, zagrali jak drużyna z charakterem, przyjechali jak po swoje bez kunktatorstwa.Fakt ze sedzia grał przeciwko nam ale to nie ma usprawiedliwienia. Mam nadzieje ze Nowak to jest geniusz i to jest tylko zaslona dymna przed meczem z Jaga i wierzy ze sie utrzymamy w grupie spadkowej.
Anonimowy Gość10:00, 01.04.2019
[quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.[/quote]
Co ty się z koniem kopałeś??? każda piłka dograna do niego odbija się od jego piszczeli jak od koślawego korzenia zbutwiałego drewna
Anonimowy Gość11:00, 01.04.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.[/quote]
Może i mają wzloty i upadki ale jak już dograją to i tak nie umie przyjąć ani też uderzyć bez przyjęcia z sytuacyjnej piłki. Może i miedz nie płaci za zawodników ale on się uwstecznia zamiast rozwijać. Jakby ktoś miał problemy z pamięcią od nadmiaru alkoholu to dzięki Piątkowskiemu awansowaliśmy a nie Piaseckiemu. Piasecki był tylko dodatkiem i czasami skorzystał gdy obrona skupiała się na Piątkowskim. Ile bramek strzelił na wiosne? ile bramek strzelił na jesień i ile teraz??? to jest napastnik a nie obrońca i jest rozliczany z KONKRETÓW CZYLI Z BRAMEK.[/quote]
Więc podsumowując swój wpis - powinieneś napisać że Właściciel, dyrektor i trener to idioci
Anonimowy Gość12:00, 01.04.2019
GRAMY W EX JUŻ CHYBA Z PÓŁ WIEKU ŻE TAK NA WSZYSTKO POTRAFIMY NARZEKAĆ POCZEKAJMY DO KOŃCA SEZONU Z OCENAMI.
DLA MNIE PO TYLU LATACH KIBICOWANIA, GRA W EX JEST NAGRODĄ . CHŁOPAKI SIĘ STARAJĄ I LIGĘ POWINNI UTRZYMAĆ. STARA WIARA DO KOŃCA Z MIEDZIĄ . BRAWO DADEŁO TAK TRZYMAJ KROK PO KROKU BEZ NERWOWYCH RUCHÓW.
Anonimowy Gość12:00, 01.04.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.[/quote]
Może i mają wzloty i upadki ale jak już dograją to i tak nie umie przyjąć ani też uderzyć bez przyjęcia z sytuacyjnej piłki. Może i miedz nie płaci za zawodników ale on się uwstecznia zamiast rozwijać. Jakby ktoś miał problemy z pamięcią od nadmiaru alkoholu to dzięki Piątkowskiemu awansowaliśmy a nie Piaseckiemu. Piasecki był tylko dodatkiem i czasami skorzystał gdy obrona skupiała się na Piątkowskim. Ile bramek strzelił na wiosne? ile bramek strzelił na jesień i ile teraz??? to jest napastnik a nie obrońca i jest rozliczany z KONKRETÓW CZYLI Z BRAMEK.[/quote]
Więc podsumowując swój wpis - powinieneś napisać że Właściciel, dyrektor i trener to idioci[/quote]
Wszyscy idioci tylko troll internetowy najmądrzejszy.
Fabian Pasecki 23 lata. 1200 minut na boiskach w ekstraklasie, z czego większość na pozycji skrzydłowy.
1 bramka, 4 asysty, jeden wywalczony karny.
Mateusz Piątkowski. 34 lata. 547 minut na boiskach ekstraklasy, grając jako środkowy napastnik. Jeden gol, zero asyst. Na pewno lepszy napastnik od Piaseckiego, szczególnie perspektywiczny.
Mateusz Piątkowski mając 23 lata strzelał regularnie bramki, na poziomie III ligi.
Anonimowy Gość02:00, 01.04.2019
[quote="LLL"]GRAMY W EX JUŻ CHYBA Z PÓŁ WIEKU ŻE TAK NA WSZYSTKO POTRAFIMY NARZEKAĆ POCZEKAJMY DO KOŃCA SEZONU Z OCENAMI.
DLA MNIE PO TYLU LATACH KIBICOWANIA, GRA W EX JEST NAGRODĄ . CHŁOPAKI SIĘ STARAJĄ I LIGĘ POWINNI UTRZYMAĆ. STARA WIARA DO KOŃCA Z MIEDZIĄ . BRAWO DADEŁO TAK TRZYMAJ KROK PO KROKU BEZ NERWOWYCH RUCHÓW.[/quote]
Mądre słowa. Brawo!!!
Anonimowy Gość03:00, 01.04.2019
[quote="dobani"][quote="Gość"]Masz rację to nie Fabian gra źle, to całe towarzystwo z Hiszpanii jest do bani i nie potrafią dograć dobrej piłki napastnikowi,do tego mnóstwo strat piłek i granie klepanie w środku pola z którego nic nie wynika,no i brak pomysłu ,tak właśnie gra Hiszpańskie g-wno.[/quote]
Co ty się z koniem kopałeś??? każda piłka dograna do niego odbija się od jego piszczeli jak od koślawego korzenia zbutwiałego drewna[/quote]
Piasecki jest w tej chwili zawodnikiem, który nie powinien być brany do meczowej 18. Podstawowy brak techniki na tym poziomie rozgrywkowym.
Nie potrafi stworzyć przewagi, wygrać pojedynku 1 na 1, oddać groźnego strzału.
Jego formę i przydatność dla drużyny dokumentuje sytuacja z pudłem z 7 metrów ( nie trafia w piłkę) i nie uznana przez niego bramka.
Dużym problemem jest to iż nie mamy alternatywy na tą pozycję.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W której rubryce radni wpisali diety?
Buda, kablarzu! Gul skacze??
Do Orest
08:46, 2026-06-28
Piekarnia ze Ścinawy z dotacją od LSSE
Czy kupiom wyciskarke do soku? I lavaze?
......
08:13, 2026-06-28
W której rubryce radni wpisali diety?
Warto zobaczyć oświadczenia majątkowe radnych z poprzedniej kadencji. Szczególną uwagę zwracają oświadczenia radnej Krzeszewskiej. Też idzie o ukryte przychody.
Orest
01:02, 2026-06-28
Tyle pokaże termometr i praca stanie. Będą limity
Skoro skorumpowana swołocz w urzędach ma skrócone godziny pracy to czemu inni nie mają?
Korupcja
23:57, 2026-06-27