Konfeks Legnica po bardzo wyrównanym meczu pokonał Odrę Chobienia 4:3 w meczu 22. kolejki legnickiej klasy okręgowej i prześcignął w tabeli Kuźnię Jawor.

W grupie III Klasy A spore potknięcie w walce o awans zaliczył Huragan Proboszczów, który przegrał na wyjeździe z LZS Lipą 2:4 i do prowadzącego Górnika II Złotoryja traci już pięć punktów. Wygląda więc na to, że sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy liderem a Przyszłością Prusice, która mimo zaległego meczu traci do Górnika tylko punkt.
IV liga:
Apis Jędrzychowice - Górnik Złotoryja 6:1
Odra Ścinawa - Sparta Rudna 1:1
Klasa okręgowa:
[FOTORELACJA]15529[/FOTORELACJA]KS Legnickie Pole - Iskra Kochlice 5:2
Płomień Radwanice - Czarni Rokitki 5:0
Zawisza Serby - Pogoń Góra 3:1
Huta Przemków - GKS Męcinka 1:3
Odra Chobienia - Konfeks Legnica 3:4
Klasa A, grupa II:
Albatros Jaśkowice - Rodło Granowice 3:7
Sparta Parszowice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4:1
Tęcza Kwietno - Orzeł Mikołajowice 1:0
Transportowiec Kłopotów - Mewa Kunice 0:6
Unia Miłoradzice - Wilki Różana 3:1
Bazalt Piotrowice - KS Winnica 5:2
Czarni Dziewień - Kolejarz Miłkowice 4:2
Grom Gromadzyń-Wielowieś - Park Targoszyn 1:2
Klasa A, grupa III:
Błękitni Kościelec - Płomień Michów 3:2
Przyszłość Prusice - Orzeł Zagrodno 3:1
Wilkowianka Wilków - Orlik Okmiany 4:3
Skora Jadwisin - Nysa Wiadrów 5:2
Burza Gołaczów - Górnik II Złotoryja 0:6
Fenix Pielgrzymka - Sokół Krzywa 3:2
LZS Lipa - Huragan Proboszczów 4:2
Klasa B, grupa III:
Radziechowianka Radziechów - Orlik II Okmiany 7:0
Kryształ Chocianowiec - LZS Biała 5:0
Zryw Stary Łom - Kaczawa II Bieniowice 2:7
Arka Trzebnice - Victoria Niemstów 7:0
Huzar Raszówka - Iskra Niedźwiedzice 8:0
Ikar Miłogostowice - Iskra II Kochlice 9:1
Klasa B, grupa IV:
Cicha Woda Tyniec Legnicki - Orzeł Pichorowice 4:1
Zjednoczeni Gościsław - Krokus Kwiatkowice 2:9
LZS Budziszów Wielki - Polgeo Lusina 1:2
Czarni Golanka Dolna - Gama Ujazd Górny 3:1
Anonimowy Gość11:00, 06.05.2019
Brawo Konfeks za wygrana na trudnym terenie.
Anonimowy Gość11:00, 06.05.2019
A kolejarz Miłkowice znów dostał w cyce za dużego kaca mają i wszystko dostają
Anonimowy Gość03:00, 06.05.2019
Druzyny Akademii Miedzi wygrały wszystkie mecze !
Anonimowy Gość03:00, 10.05.2019
Konfeks rządzi
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Morda mi tam, zawistne przegrywy z kurników suporexowych na kredyt, betonowych familioków i poniemieckich kamienic z 1899 roku. Gul skacze, biedaki? Rażą w oczy nasze Tesle i Harleye przed chatami? I dobrze! Toczyć pianę i pluć jadem, przegrywy! A wszystko za gotówkę mamy!
Karrington
17:47, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Radni Koalicji Obywatelskiej boksują się o przekroczone normy hałasu z Prezydentem Legnicy, który też nomen omen jest z Koalicji Obywatelskiej. Boksują się za pieniądze legnickich podatników, chociaż w minionej kadencji zaakceptowali Plan Zagospodarowania tego terenu. Zakupili okazyjnie domy w rejonie ul. Karlińskiego. Dzięki swojej decyzji doprowadzili do zlokalizowania pomiędzy zabudową ruchu o parametrach drogi szybkiego ruchu. Nie widzieli i nadal nie widzą związku pomiędzy obecną sytuacją na ul. Karlińskiego a swoimi głosowaniami w przeszłości. Teraz domagają się aby za pieniądze legnickich podatników usuwać skutki swoich nieprzemyślanych decyzji. Mało tego. Obecnie planują przenieść DK-94 z północnych ulic Legnicy na ulice południowe wprowadzając DK-94 w centrum Piekar i ruch o parametrach autostrady. Za tą przyjemność dla piekarników chcą zapłacić GDDKiA ok. 100 mln zł z zatopionego w długach budżetu Legnicy. Traktowanie władzy jak zabawki dla własnej przyjemności źle się skończy dla Legnicy. A powinno źle skończyć się dla tej władzy. Czas przyznać się do wyborczego błędu i posprzątać ratusz. Legnica potrzebuje normalności a mieszkańcy władzy, która służy tylko mieszkańcom.
SET
17:46, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
Skandaliczna historia. Nadmuchany balon jubileuszu, pewnie prezydent zabłyśnie swoją erudycją, a Ekonom jest na wygnaniu bez perspektywy powrotu w mury swojej szkoły. Ekonom jest wystawiony do sprzedaży. Jakie więc będą wspomnienia abiturientów i murach jakiej szkoły. Czy tej w której wygnany Ekonom dusi się, czy w wynajętej sali. Prawie wszystkie agendy podległe Aleksandrze Krzeszewskiej Zastępczyni Prezydenta albo w ruinie albo do likwidacji albo w stagnacji. W Legnicy szkoły są ciężarem nie do udźwignięcia przez obecną władzę. nie potrafią kompletnie znaleźć pieniędzy aby legnicką oświatę postawić na nogi. Świętowanie jednak uwielbiają. Czysta schizofrenia.
TED
17:28, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
To się wyprowadzić do lasu albo na łąkę biedni Caringtonowie z Karlińskiego. Nikt wam nie kazał się tam osiedlać. Od dawna było wiadomo którędy będzie przebiegała obwodnica-ale teraz najlepiej krzyczeć,że oszukani zostali.
Lca
17:27, 2026-06-25