We wtorek rozegrano turniej piłki nożnej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim i umiarkowanym. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica.

W wielkim finale Opolnica musiała uznać wyższość Milicza po rzutach karnych. Dla zwycięzców był to już szósty Puchar KKN Miedź Legnica. Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca dziewięciu goli Kornel Bernat ze Złotoryi.
Klasyfikacja końcowa:
1. Milicz
2. Opolnica
3. Złotoryja
4. Legnica
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"15600"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24