Miedź Legnica w drugim letnim sparingu pokonała Błękitnych Stargard 2:1. Kibice przy Orła Białego zobaczyli w wykonaniu zespołu Dominika Nowaka dwie różne połowy. Zwycięskie gole dla legniczan zdobyli Henrik Ojamaa i Adrian Purzycki.

W drugiej części trener Nowak wystawił inny skład, który oddał inicjatywę przyjezdnym. Legniczanie próbowali konstruować akcje podbramkowe, a szczególnie Mateusz Zatwarnicki był ich motorem napędowym. Raz sam próbował nawet pokonać bramkarza po przejściu trzech obrońców. Nie udało się i piłka po jego strzale przeszła nad bramką gości. Błękitni zdobyli kontaktowego gola i to za sprawą byłego zawodnika Miedzi II Legnica. W 78 minucie Hubert Krawczun pokonał Szpaderskiego uderzeniem głową po rzucie rożnym.
Miedź Legnica - Błękitni Stargard 2:1(2:0)
Bramki: 32 Ojamaa(k), 39 Purzycki - 78 Krawczun
Miedź Legnica (1 połowa): Hewelt - Warcholak, Mijusković, Musa, zawodnik testowany, Purzycki, Danielewicz, Śliwa, Ojamaa, Marquitos, Sabala.
Miedź Legnica (2 połowa): Szpaderski - Warcholak, Bartczak, Musa, zawodnik testowany, Purzycki, Conde, Koziara, Zatwarnicki, Piasecki, Antkowiak.[FOTORELACJA]15786[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość06:00, 29.06.2019
Sabala pokazał się tak jak go pamiętam. Piłka go szuka, ale gdyby miał lepsze wykończenie, to by dzisiaj grał w lepszym klubie. Zielu na stadionie - może się dogadają skoro Arka utonęła. Ci od Bozicia rozumiem że chcą go na młynie, wśród kibiców. Coś na wzór Starucha, ale to się z chłopem skontaktować a nie tak krzyczeć i pisać transparenty, bo nie usłyszy i nie zobaczy.
Anonimowy Gość06:00, 29.06.2019
Gramy o utrzymanie w 1 lidze. Z Boziciem to żenada roku. Facet się nie nadaje do grania w Miedzi. Brawo sztab.
Anonimowy Gość06:00, 29.06.2019
Nowak czy mało widziałeś meczy w których piasecki pokazał dno? Czyj to jest pociotek że go tak pchasz?
Anonimowy Gość07:00, 29.06.2019
Robak sprzedał Miedź za kasę a niektórzy kibice sprzedali Miedź za kolesia (Bozic). Miedź jest jedna i walczmy wszyscy o Miedz a nie o prywatne interesiki.
Anonimowy Gość09:00, 29.06.2019
BRAWO KLUB !!!!!
Jestem pod wrażeniem, że klub OFICJALNIE poinformował Robaka , że rezygnuje z jego zatrudnienia.
Robak za bardzo kręcił, a takich nam nie trzeba.
Trzeba mieć honor. Brawo.
Anonimowy Gość10:00, 29.06.2019
Kto wpuścił tą trzodę chlewna pod wpływem alkoholu na stadion? Jak chcą Bozicia to niech mu zapłacą i go sobie trzymają w tym rezerwacie C na stadionie. Druga sprawa to karnety i bilety na ten rezerwat C powinne być w takiej samej cenie jak na inne trybuny. Jak tak bardzo kochają klub to niech płacą tak samo jak ci których określają jako "plażowiczów" i "biwakowców" . Wymagania to mają ale żeby zapłacić to nie ma komu. Totalne dno i znowu kompromitacja.
Anonimowy Gość10:00, 29.06.2019
A Weinzetell jeszcze jest?
Anonimowy Gość10:00, 29.06.2019
Dalej zero zgrania i dno
Anonimowy Gość10:00, 29.06.2019
Materiał do grania jest, a teraz rola trenera aby ich trenował i zrobił z tego zespół.
Anonimowy Gość01:00, 30.06.2019
Nie wiem, ale wydaje mi się, że przeoczyłem moment w którym niektórzy zaczęli uważać Miedź za jakąś potęgę. Zejdźcie na ziemię. Mamy solidny budżet jak na 1 ligę, jesteśmy jednym z faworytów, ale i zespól budowany praktycznie od zera. Marquitos trenuje od 2 tygodni po 9 miesiącach przerwy. Sabala dzisiaj zagrał po jednym treningu z drużyną. Był to jego pierwszy trening od zakończenia rundy wiosennej. Większość nowych piłkarzy jest tutaj niewiele ponad tydzień. Mamy kilku młodych piłkarzy i oni będą potrzebować więcej czasu. A przecież chcemy wielu młodych zawodników.Na prawej obrony jakiś testowany Rosjanin niewiadomo skąd. Najlepszy piłkarz Miedzi (Forsell) z lekką kontuzją. Może i dobrze bo obrażony na cały świat i trzeba go skutecznie nawrócić, bo będzie grał piach. A wy oczekujecie super gry i wyników w sparingach. Poczekajmy. Cztery tygodnie do pierwszego meczu. Naprawdę sporo. Coraz mniej zagadek personalnych. Czas będzie pracował na naszą korzyść. Też mam wiele uwag do trenera, ale tą ligę zna i powinien sobie poradzić.
Anonimowy Gość05:00, 30.06.2019
Będzie ciężko. To całkiem inny zespół niż kilka miesięcy temu
Anonimowy Gość08:00, 30.06.2019
Piasecki won !!!
Anonimowy Gość10:00, 30.06.2019
II liga to standard jak na miedzianke,powrót do lat 70 tych i środek tabeli.
Anonimowy Gość10:00, 30.06.2019
[quote="Gość"]Nie wiem, ale wydaje mi się, że przeoczyłem moment w którym niektórzy zaczęli uważać Miedź za jakąś potęgę. Zejdźcie na ziemię. Mamy solidny budżet jak na 1 ligę, jesteśmy jednym z faworytów, ale i zespól budowany praktycznie od zera. Marquitos trenuje od 2 tygodni po 9 miesiącach przerwy. Sabala dzisiaj zagrał po jednym treningu z drużyną. Był to jego pierwszy trening od zakończenia rundy wiosennej. Większość nowych piłkarzy jest tutaj niewiele ponad tydzień. Mamy kilku młodych piłkarzy i oni będą potrzebować więcej czasu. A przecież chcemy wielu młodych zawodników.Na prawej obrony jakiś testowany Rosjanin niewiadomo skąd. Najlepszy piłkarz Miedzi (Forsell) z lekką kontuzją. Może i dobrze bo obrażony na cały świat i trzeba go skutecznie nawrócić, bo będzie grał piach. A wy oczekujecie super gry i wyników w sparingach. Poczekajmy. Cztery tygodnie do pierwszego meczu. Naprawdę sporo. Coraz mniej zagadek personalnych. Czas będzie pracował na naszą korzyść. Też mam wiele uwag do trenera, ale tą ligę zna i powinien sobie poradzić.[/quote]
Trafna ocena ale walczymy hej Miedź
Anonimowy Gość05:00, 30.06.2019
[quote="Gość"]Będzie ciężko. To całkiem inny zespół niż kilka miesięcy temu[/quote]
Każde zwycięstwo będzie okupione duża walką
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ale to był weekend. Zobaczcie nasze fotorelacje
Było dość niebezpiecznie ale to ognisko z pętami i sznurkiem dookoła całkowicie zniszczyło klimat ogniska. Na drugi raz proponuje ognisko otoczyć metalową siatką . Postawić tablicę ... UWAGA - OGNISKO , NIEBEZPIECZĘŃSTO PORAŻENIA ŚWIATŁEM , ISKRAMI ( środki z funduszu UE ...3492174591 mld EURO )
bez pomysłu
12:59, 2026-06-22
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
Kto sprawdzi majątki z LCA ?
ktoś odważny ?
12:56, 2026-06-22
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
Teraz LCA niech sprawdzi MAJĄTKI lokatorów z ulicy Karingtonów. Tam złoto i luksus wylewa sie wprost na ulice
diamentowa
12:51, 2026-06-22
W Legnicy rośnie nowe pokolenie druhów
Czy jest może druh Boruch?
Karolcia
12:38, 2026-06-22