Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Sparing: Miedź Legnica – Błękitni Stargard 2:1

miedzlegnica.eu 17:35, 29.06.2019 Aktualizacja: 16:26, 20.10.2025
Skomentuj Sparing: Miedź Legnica – Błękitni Stargard 2:1

Miedź Legnica w drugim letnim sparingu pokonała Błękitnych Stargard 2:1. Kibice przy Orła Białego zobaczyli w wykonaniu zespołu Dominika Nowaka dwie różne połowy. Zwycięskie gole dla legniczan zdobyli Henrik Ojamaa i Adrian Purzycki.

Miedź w pierwszej części wyglądała zdecydowanie lepiej niż w pojedynku z Odrą Opole. Legniczanie stwarzali sytuacje bramkowe ale brakowało w nich skutecznego wykończenia. Próbowali Śliwa, Marquitos, Sabala i Danielewicz ale bez rezultatu. Szczególnie ten ostatni miał kilka znakomitych okazji do zdobycia gola zarówno z dystansu jak i z rzutu wolnego. Piłka po raz pierwszy wpadła do siatki Błękitnych w 32 minucie. Henrik Ojamaa podszedł do rzutu karnego i pewnie pokonał bramkarza gości. Siedem minut później było 2:0. Tym razem piłkę po odbiciu przez bramkarza ze Stargardu płaskim uderzeniem wykończył Purzycki. Warto dodać, że Krzysztof Danielewicz miał jeszcze przed przerwą znakomitą okazję do podwyższenia wyniku, ale tym razem na drodze do bramki stanęła poprzeczka.

W drugiej części trener Nowak wystawił inny skład, który oddał inicjatywę przyjezdnym. Legniczanie próbowali konstruować akcje podbramkowe, a szczególnie Mateusz Zatwarnicki był ich motorem napędowym. Raz sam próbował nawet pokonać bramkarza po przejściu trzech obrońców. Nie udało się i piłka po jego strzale przeszła nad bramką gości. Błękitni zdobyli kontaktowego gola i to za sprawą byłego zawodnika Miedzi II Legnica. W 78 minucie Hubert Krawczun pokonał Szpaderskiego uderzeniem głową po rzucie rożnym.

Miedź Legnica - Błękitni Stargard 2:1(2:0)

Bramki: 32 Ojamaa(k), 39 Purzycki - 78 Krawczun

Miedź Legnica (1 połowa): Hewelt - Warcholak, Mijusković, Musa, zawodnik testowany, Purzycki, Danielewicz, Śliwa, Ojamaa, Marquitos, Sabala.

Miedź Legnica (2 połowa): Szpaderski - Warcholak, Bartczak, Musa, zawodnik testowany, Purzycki, Conde, Koziara, Zatwarnicki, Piasecki, Antkowiak.[FOTORELACJA]15786[/FOTORELACJA]

 

(miedzlegnica.eu)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Sabala pokazał się tak jak go pamiętam. Piłka go szuka, ale gdyby miał lepsze wykończenie, to by dzisiaj grał w lepszym klubie. Zielu na stadionie - może się dogadają skoro Arka utonęła. Ci od Bozicia rozumiem że chcą go na młynie, wśród kibiców. Coś na wzór Starucha, ale to się z chłopem skontaktować a nie tak krzyczeć i pisać transparenty, bo nie usłyszy i nie zobaczy.

06:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Gramy o utrzymanie w 1 lidze. Z Boziciem to żenada roku. Facet się nie nadaje do grania w Miedzi. Brawo sztab.

06:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Nowak czy mało widziałeś meczy w których piasecki pokazał dno? Czyj to jest pociotek że go tak pchasz?

06:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Robak sprzedał Miedź za kasę a niektórzy kibice sprzedali Miedź za kolesia (Bozic). Miedź jest jedna i walczmy wszyscy o Miedz a nie o prywatne interesiki.

07:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

BRAWO KLUB !!!!!
Jestem pod wrażeniem, że klub OFICJALNIE poinformował Robaka , że rezygnuje z jego zatrudnienia.
Robak za bardzo kręcił, a takich nam nie trzeba.
Trzeba mieć honor. Brawo.

09:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Kto wpuścił tą trzodę chlewna pod wpływem alkoholu na stadion? Jak chcą Bozicia to niech mu zapłacą i go sobie trzymają w tym rezerwacie C na stadionie. Druga sprawa to karnety i bilety na ten rezerwat C powinne być w takiej samej cenie jak na inne trybuny. Jak tak bardzo kochają klub to niech płacą tak samo jak ci których określają jako "plażowiczów" i "biwakowców" . Wymagania to mają ale żeby zapłacić to nie ma komu. Totalne dno i znowu kompromitacja.

10:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

A Weinzetell jeszcze jest?

10:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Dalej zero zgrania i dno

10:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Materiał do grania jest, a teraz rola trenera aby ich trenował i zrobił z tego zespół.

10:00, 29.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Nie wiem, ale wydaje mi się, że przeoczyłem moment w którym niektórzy zaczęli uważać Miedź za jakąś potęgę. Zejdźcie na ziemię. Mamy solidny budżet jak na 1 ligę, jesteśmy jednym z faworytów, ale i zespól budowany praktycznie od zera. Marquitos trenuje od 2 tygodni po 9 miesiącach przerwy. Sabala dzisiaj zagrał po jednym treningu z drużyną. Był to jego pierwszy trening od zakończenia rundy wiosennej. Większość nowych piłkarzy jest tutaj niewiele ponad tydzień. Mamy kilku młodych piłkarzy i oni będą potrzebować więcej czasu. A przecież chcemy wielu młodych zawodników.Na prawej obrony jakiś testowany Rosjanin niewiadomo skąd. Najlepszy piłkarz Miedzi (Forsell) z lekką kontuzją. Może i dobrze bo obrażony na cały świat i trzeba go skutecznie nawrócić, bo będzie grał piach. A wy oczekujecie super gry i wyników w sparingach. Poczekajmy. Cztery tygodnie do pierwszego meczu. Naprawdę sporo. Coraz mniej zagadek personalnych. Czas będzie pracował na naszą korzyść. Też mam wiele uwag do trenera, ale tą ligę zna i powinien sobie poradzić.

01:00, 30.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Będzie ciężko. To całkiem inny zespół niż kilka miesięcy temu

05:00, 30.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Piasecki won !!!

08:00, 30.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

II liga to standard jak na miedzianke,powrót do lat 70 tych i środek tabeli.

10:00, 30.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Nie wiem, ale wydaje mi się, że przeoczyłem moment w którym niektórzy zaczęli uważać Miedź za jakąś potęgę. Zejdźcie na ziemię. Mamy solidny budżet jak na 1 ligę, jesteśmy jednym z faworytów, ale i zespól budowany praktycznie od zera. Marquitos trenuje od 2 tygodni po 9 miesiącach przerwy. Sabala dzisiaj zagrał po jednym treningu z drużyną. Był to jego pierwszy trening od zakończenia rundy wiosennej. Większość nowych piłkarzy jest tutaj niewiele ponad tydzień. Mamy kilku młodych piłkarzy i oni będą potrzebować więcej czasu. A przecież chcemy wielu młodych zawodników.Na prawej obrony jakiś testowany Rosjanin niewiadomo skąd. Najlepszy piłkarz Miedzi (Forsell) z lekką kontuzją. Może i dobrze bo obrażony na cały świat i trzeba go skutecznie nawrócić, bo będzie grał piach. A wy oczekujecie super gry i wyników w sparingach. Poczekajmy. Cztery tygodnie do pierwszego meczu. Naprawdę sporo. Coraz mniej zagadek personalnych. Czas będzie pracował na naszą korzyść. Też mam wiele uwag do trenera, ale tą ligę zna i powinien sobie poradzić.[/quote]
Trafna ocena ale walczymy hej Miedź

10:00, 30.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Będzie ciężko. To całkiem inny zespół niż kilka miesięcy temu[/quote]
Każde zwycięstwo będzie okupione duża walką

05:00, 30.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%