Zamknij

OSŁ Strzelec Legnica triumfuje na Mistrzostwach Dolnego Śląska w łucznictwie

Wojciech ObremskiWojciech Obremski 14:41, 14.10.2024
Skomentuj Strzelec Legnica (Mat. prasowe) Strzelec Legnica (Mat. prasowe)

W  Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w łucznictwie, w których zawodnicy OSŁ Strzelec Legnica zaprezentowali znakomite umiejętności, wracając z medalami.

W konkurencji łuków klasycznych, Wojciech Poprawski zdobył indywidualnie brązowy medal.. W kategorii mikstów, razem z Izabelą Tomasz Modras, zdobyli srebrny medal. Danyl Huiva zajął 13. miejsce, a Tamara Vychuzhyna zakończyła zawody na 14. pozycji.

W łukach bloczkowych Krzysztof Gorczyca zdobył złoty medal złoty, natomiast Grzegorz Marszałek uplasował się na 5. miejscu. Michał Gomoliszek był 6., Kacper Zagrodny 9., Maciej Jastrzębski 10., a Paweł Olszewski 11.

Wśród kobiet brązowe medale zdobyły Julia Olszewska oraz Ewa Krzywicka w konkurencji indywidualnej. Złotą medalistką w kategorii drużynowej została ekipa mężczyzn w składzie Krzysztof Gorczyca, Michał Gomoliszek, Grzegorz Marszałek i Kacper Zagrodny. Drużyna mieszana w składzie Maciej Jastrzębski, Paweł Olszewski, Ewa Krzywicka i Kacper Zagrodny zajęła 5. miejsce.