Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Zakończenie sezonu Klubu Biznesu. Do zobaczenia we wrześniu

WO(lca.pl) 13:35, 14.06.2019 Aktualizacja: 02:11, 12.10.2025
Skomentuj Zakończenie sezonu Klubu Biznesu. Do zobaczenia we wrześniu

Sezon piłkarski już za nami, teraz przyszedł też czas na podsumowanie działań Klubu Biznesu Miedzi Legnica w sezonie 2018/2019. I choć w rywalizacji sportowej nasz zespół musiał opuścić szeregi LOTTO Ekstraklasy, to na polu biznesowym mamy się czym pochwalić.

 

O tym, jak wiele dobrego przysporzyła klubowi gra wśród najlepszych, przekonywał Andrzej Dadełło podczas czwartkowego spotkania w Hotelu Sękowski. Właściciel Miedzi podkreślał, że mecze naszej drużyny w całym sezonie z trybun Stadionu im. Orła Białego obejrzało niespełna 95 tys. widzów. Z kolei transmisje telewizje ze wszystkich spotkań Miedzi wygenerowały oglądalność blisko trzymilionową. Występy w LOTTO Ekstraklasie przyniosły także rekordowe liczby, gdy mowa o ekwiwalencie reklamowym. Specjaliści z Press Service oszacowali go na ponad 192 mln złotych.

Imponująca jest także wartość wszystkich umów biznesowych zawartych pomiędzy klubowiczami - ponad 1,3 mln złotych. Najbardziej aktywny był dealer samochodowy Toyota Nowakowski, który zawarł transakcje na ponad 0,5 mln złotych. Tym samym okazał się on zwycięzcą konkursu, w którym do wygrania były darmowe pakiety reklamowe do wykorzystania w przyszłym sezonie. Drugie miejsce zajęła firma Huras, a trzecie Gebruder Peters.

Podczas czwartkowego spotkania poznaliśmy także zwycięzców w lidze prywatnej Fantasy.Ekstraklasa.tv. Na podium znaleźli się: Tomasz Gargaś (Sariv TG), Mateusz Kowalczyk (Toyota Nowakowski) i Maciej Matwiej (Solo Firenza).

Ostatnie w tym sezonie spotkanie Klubu Biznesu to była także okazja do osobistych podziękowania każdemu ze sponsorów i partnerów. Cieszymy się, że podmiotów wspierających Miedź jest tak dużo. Mamy przy tym nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie ich jeszcze więcej.[FOTORELACJA]15715[/FOTORELACJA]

 

(WO(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Warto grac w Ex, Jak widać to przynosi same korzysci.

01:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Kiedy będzie wreszcie dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia w Miedzi?

04:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Kiedy będzie wreszcie dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia w Miedzi?[/quote]
Znaczy taki, który będzie brał w łapę od menagerów. Teraz za tanio Miedź sprowadza zawodników. I jeszcze na nich zarabia. Koszmar. Trzeba to zmienić. Ktoś doświadczony z układami, będzie wiedział jak doić klub.

04:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"][quote="Gość"]Kiedy będzie wreszcie dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia w Miedzi?[/quote]
Znaczy taki, który będzie brał w łapę od menagerów. Teraz za tanio Miedź sprowadza zawodników. I jeszcze na nich zarabia. Koszmar. Trzeba to zmienić. Ktoś doświadczony z układami, będzie wiedział jak doić klub.[/quote]
Jak pokazują twarde liczby Miedź płaci najmniejsze prowizje menagerskie w Polsce. Toż to skandal. Trzeba zatrudnić dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia. On już będzie wiedział jak to zmienić.

04:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Augustyn odchodzi za niego Danielewicz z Chojnic przychodzi

07:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote=", /00/"]Augustyn odchodzi za niego Danielewicz z Chojnic przychodzi[/quote]
Danielewicz - środkowy pomocnik, 27 lat, 9 goli w zeszłym sezonie dla Choniczanki. Pamiętam ze Śląska. Wygląda na wzmocnienie.

07:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"][quote=", /00/"]Augustyn odchodzi za niego Danielewicz z Chojnic przychodzi[/quote]
Danielewicz - środkowy pomocnik, 27 lat, 9 goli w zeszłym sezonie dla Choniczanki. Pamiętam ze Śląska. Wygląda na wzmocnienie.[/quote]
Robak raczej przychodzi. Będzie niezła siła rażenia w Miedzi, tym bardziej, że to nie koniec wzmocnień ofensywy. Bardzo dobrze to zaczyna wyglądać.

07:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"][quote="Gość"][quote=", /00/"]Augustyn odchodzi za niego Danielewicz z Chojnic przychodzi[/quote]
Danielewicz - środkowy pomocnik, 27 lat, 9 goli w zeszłym sezonie dla Choniczanki. Pamiętam ze Śląska. Wygląda na wzmocnienie.[/quote]
Robak raczej przychodzi. Będzie niezła siła rażenia w Miedzi, tym bardziej, że to nie koniec wzmocnień ofensywy. Bardzo dobrze to zaczyna wyglądać.[/quote]
Jak jeszcze Forsell by został?

07:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ia/ybvnfxn warto poczytać

08:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

A nie pochwalili się ilu sponsorów odeszło w ciągu sezonu?

09:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="DobryTemat"]https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/fortuna-1-liga/miedz-legnica-spadla-z-ekstraklasy-ale-i-tak-zarabia/ybvnfxn warto poczytać[/quote]
Dzięki. Ciekawe info

09:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]A nie pochwalili się ilu sponsorów odeszło w ciągu sezonu?[/quote]
W tym sezonie formuła Klubu Biznesu była bardzo fajna a maruderów - w tym tych aktywnych na forach nie ma naprawdę czego żałować.

09:00, 14.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

W lidze Fantasy,w regulaminie było napisane że ma być trzech zawodników Miedzi,czy te osoby co odebrały nagrody grały fair play. Np Sariv po 1 kolejce nie miał zawodników z Miedzi. KBML gra fair play

02:00, 15.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"][quote="Gość"]A nie pochwalili się ilu sponsorów odeszło w ciągu sezonu?[/quote]
W tym sezonie formuła Klubu Biznesu była bardzo fajna a maruderów - w tym tych aktywnych na forach nie ma naprawdę czego żałować.[/quote]
Tu nie jest mowa o maruderach, Ci są, byli i będą.
Tu chodzi o firmy, które odeszły z KBML, przestały inwestować swoje środki.
Formuła była tak fantastyczna, że pojawiało się 30 osób, w tym z 10 z Klubu i z miasta, żeby "robić frekwencję".
W latach wcześniejszych było ponad 100 osób - gdzie reszta?

03:00, 15.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Gość napisał(a):
> [quote="Gość"][quote="Gość"]A nie pochwalili się ilu sponsorów odeszło w ciągu sezonu?[/quote]
> W tym sezonie formuła Klubu Biznesu była bardzo fajna a maruderów - w tym tych aktywnych
> na forach nie ma naprawdę czego żałować.[/quote]
> Tu nie jest mowa o maruderach, Ci są, byli i będą.
> Tu chodzi o firmy, które odeszły z KBML, przestały inwestować swoje środki.
> Formuła była tak fantastyczna, że pojawiało się 30 osób, w tym z 10 z Klubu i z miasta,
> żeby "robić frekwencję".
> W latach wcześniejszych było ponad 100 osób - gdzie reszta?

Byl Radek było wszystko jak trzeba , jest Lubinski pies Kud..a 80% odeszło , zachłysnęli się ekstraklasą nowi sponsorzy , zobaczymy teraz.

04:00, 15.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%