Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Azoty ograły Miedź

BM(lca.pl) 20:38, 29.10.2011
Skomentuj Azoty ograły Miedź

Szczypiorniści Siódemki Miedzi Legnica doznali drugiej z rzędu porażki w rozgrywkach PGNiG Superligi. Pojedynek był bardzo zacięty, walka o zwycięstwo trwała do samego końca.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Wojciech Zydroń. Nie przyszło mu to jednak łatwo ponieważ Artur Banisz odbił piłkę po jego strzale z rzutu karnego. Niestety przy dobitce był już bezradny. W pierwszej fazie spotkania żadna z drużyn nie była w stanie wypracować sobie większej przewagi. Dopiero po kilkunastu minutach zarysowała się znaczna przewaga Miedzi która, prowadziła w 20 minucie 12:7. Jednak podobnie jak w Głogowie przez kolejne pięć minut nie potrafili zdobyć bramki. Wykorzystali to puławianie, którzy dogonili gospodarzy. Jednobramkowe prowadzenie rzutem przed przerwą dał Miedzi Aleksander Kokoszka.

Po przerwie legniczanie mieli okazję by powiększyć przewagę. Byli jednak nieskuteczni i to do tego stopnia, że po kilku minutach przegrywali już 17:18. Azoty popełniały błędy zarówno w ataku jak i obronie jednak Miedź nie potrafiła tego wykorzystać. W prostych sytuacjach nie trafiali Koprowski czy Brygier. Efekt był taki, że na siedem minut przed końcem Azoty prowadziły już sześcioma bramkami i wydawało się, że rywalizacja w tym spotkaniu jest już zakończona. Jednak po pomyłkach gości w obronie legniczanie wykorzystali kontrataki i zmniejszyli różnicę do 3 bramek, co tchnęło nową wiarę zarówno w kibiców jak i piłkarzy, którzy do końca ambitnie walczyli o choćby remis. Niestety udało im się jedynie zmniejszyć rozmiary porażki.

MSPR Siódemka Legnica – Azoty Puławy 26:29 (14:13)
Miedź: Banisz, Kryński- Paluch 4, Skrabania 5, Piwko 1, Brygier 1, Świątek 5, Wita 3, Kokoszka 7.
Azoty: Wyszomirski, Stęczniewski – Płaczkowski 2, Zinczuk 5, Łyżwa 5, Kus 2, Szyba 2, Zydroń 5, Masłowski 6, Gowin 2.

[FOTORELACJA]3926[/FOTORELACJA]

(BM(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.

Nie dajcie się

16:27, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Będzie Baranowski ?

Vbnm

16:15, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.

mariolka

16:05, 2026-06-28

Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie

Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.

Kooper

15:41, 2026-06-28

0%