Zamknij

Porażka na inaugurację. MTS Żory pokonało Eisberg Dziewiątkę

Arkadiusz CymbalistaArkadiusz Cymbalista 12:51, 12.10.2024 Aktualizacja: 12:53, 12.10.2024
Skomentuj

W inauguracyjnym meczu Ligi Centralnej Kobiet, Eisberg Dziewiątka Legnica przegrała z MTS-em Żory 25:32.

To nie była udana inauguracja w wykonaniu legniczanek. Dziewiątka tylko przez pierwszy kwadrans dotrzymywała kroku gospodyniom. Podopieczne Michała Pastuszki nawet prowadziły trzema bramkami na początku spotkania. Jednak w drugiej części pierwszej połowy zespół z Żor przejął inicjatywę i schodził na przerwę z wynikiem 16:11.

W drugiej połowie MTS Żory utrzymał wysokie tempo i powiększył przewagę, prowadząc nawet dziewięcioma bramkami. Ostatecznie drużyna z Żor wygrała 32:25.

MTS Żory - Eisberg Dziewiątka Legnica 32:25 (16:11)