Finał VI Regionalnego Konkursu Wiedzy o Gospodarce zorganizowany przez legnicki oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zdominowali uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Legnicy.
W finałowej części konkursu udział wzięło 31 najlepszych uczniów szkół średnich z naszego regionu.
W klasyfikacji drużynowej triumfował Zespół Szkół Ekonomicznych w Legnicy. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół im. ONZ w Polkowicach, a trzecie PCKZ w Jaworze.
Legniccy fachowcy od gospodarki to: Joanna Bihuniak, Monika Nalepa, Monika Sokołowska, Dominika Wilk, Robert Baran, Kamil Paturej, Michał Świrski oraz Piotr Walczyński.[FOTORELACJA]1213[/FOTORELACJA]
Piotr Walczyński (na zdjęciu) nie miał sobie równych w klasyfikacji indywidualnej. Drugie miejsce przypadło Beacie Stachurskiej z Jawora. Trzecie miejsce zajęła trójka uczniów „Ekonoma”: Robert Baran, Michał Świrski i Kamil Paturej.
Uczniowie ZSE wraz z wicedyrektorką Krystyną Wanat - dyplomy i nagrody odebrali podczas środowej gali w restauracji „Rezydencja”.
- Za pośrednictwem portalu lca.pl chcemy bardzo podziękować paniom Jolancie Frączek-Hop i Helenie Antosik - naszym nauczycielkom, które nas świetnie przygotowały do konkursu – poprosili nas uczniowie legnickiego „Ekonoma”.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bilans burzowej nocy: zalania i powalone drzewa
Gumińskiego dalej zalewa czy stał sieć cud?
Bhfds
09:54, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
Kto był w Chinach i wraca do Legnicy wie że można zatrzymać miasto na hamulcu na całe dekady. Legniczanie żyją w mieście które stoi na hamulcu. Tu poprawia sie poprawki innych myśląc że coś to da
szarość
09:52, 2026-06-22
W gminie Malczyce zbierają podpisy w sprawie DK94
Na obrazku widzimy że wioski mają bardzo ładne drogi .
DET
09:19, 2026-06-22
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
teraz sa nowe władze i lokatorzy muszą to zrozumieć. Gdyby nie było zmian to wszystkie awarie tradycyjnie były by realizowane mega szybko
trzeba czekać
09:14, 2026-06-22