Prochowice jak co roku zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy są zachęcani do włączenia się w przygotowania 34. Finału poprzez przekazywanie fantów na licytacje. Tegoroczna zbiórka ma wesprzeć diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów, a finał zaplanowano na 25 stycznia.

Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu zachęca mieszkańców Prochowic i okolic do aktywnego udziału w 34. Finale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku lokalna społeczność włącza się w ogólnopolską akcję, wspierając zbiórkę poprzez udział w wydarzeniach finałowych i licytacjach.
Organizatorzy proszą o przekazywanie przedmiotów i fantów, które będzie można zlicytować podczas finału WOŚP w Prochowicach. To właśnie licytacje są jednym z ważniejszych elementów zbiórki i realnie przekładają się na wysokość zebranych środków.
Celem 34. Finału WOŚP jest wsparcie diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u dzieci. Zebrane pieniądze mają pomóc szpitalom w zakupie nowoczesnego sprzętu medycznego i poprawie opieki nad najmłodszymi pacjentami. Jak co roku Prochowice dołączają do ogólnopolskiego grania, pokazując, że lokalna solidarność ma realną siłę.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zobacz również nasze pozostałe artykuły:
2026-02-05
Symbol pierwszych lat WOŚP wraca na Allegro. Paweł Frost oddał na licytację zlote serduszko z 1994 roku
2026-02-04
Na WOŚP można wylicytować wieczór w Teatrze Modrzejewskiej z Tomaszem Tamiołą
2026-02-02
Ratusz po godzinach, nocny spacer po mieście i pizza w pakiecie. Nadal trwa prezydencka licytacja na rzecz WOŚP
Owsik18:04, 07.01.2026
Fanty można kupić w sklepie razem z koka kolą, sprajtem i mirindą.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Patrick Swayze na szpilkach
Pedau Rafau z Gosią lubią to.
Lewak
07:33, 2026-06-25
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24