Ponad 120 studentów i studentek pielęgniarstwa odebrało z rąk indeksy rozpoczynając studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo.


- Po naukę przychodzą do nas osoby, które mają wielkie doświadczenie praktyczne, pracują w zawodzie już po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Podnoszą swoją wiedzę teoretyczną i uzyskują pełne kwalifikacje w zawodzie stając się magistrami pielęgniarstwa - dodaje
W tym roku indeksy odebrali studenci którzy przyjechali nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z Rzeszowa, Konina, czy Szczecina. Wyższa Szkoła Medyczna kształci już czternasty rok. Uroczysta inauguracja zakończyła się wykładem dr Edyty Kędry.[FOTORELACJA]11900[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Powiaty do likwidacji. Przechowalnia nominatów partyjnych i ich rodzin. Miliony złotych rocznie dla ludzi, którzy głównie składają kwiaty i przecinają wstęgi.
.....
10:32, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Jestem za potępieniem ukraińskich nacjonalistów z OUN UPA, ale tak samo jestem za potępieniem polskich nacjonalistów z ONR NSZ, którzy budowali Wielką Polskę Katolicką dla jednego narodu. Katolicy, przecież prawda was wyzwoli. Dlaczego ukrywacie prawdę?
Alek
10:06, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
PSL-2% chce zaistnieć?
x
09:55, 2026-06-23
Legsad powodem dziecięcej radości w Krotoszycach
A dlaczego wycofali się ze sponsorowania Błękitnych Kościelec i wycofali drużynę z IV ligi?
Tadzio
09:38, 2026-06-23