Kilkuset uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 bawiło się na festynie z okazji święta szkoły i Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowali nauczyciele i rodzice.

Świętujemy dwa dni. We wtorek mieliśmy święto patrona szkoły. Wręczyliśmy nagrody uczniom, którzy wyróżniają się i są aktywni. W środę bawimy się na festynie rekreacyjno – sportowym – wyjaśnia Małgorzata Neuman, zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 16.
Na początek swoje talenty zaprezentowali uczniowie na scenie. Później była zabawa, rywalizacja sportowa i nauka. Krótki występ zaprezentowali artyści z Teatru Avatar. Członkowie Oddziału Ratownictwa Wodnego „Pinoter” uczyli udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, strażacy prezentowali swój sprzęt. Ze swoim namiotem ustawili się na szkolnym placu także rycerze, była więc i nauka historii. Na boisku szkolnym uczniowie uczestniczyli w konkurencjach sportowych.
W organizacji wsparli nauczycieli rodzice, którzy przygotowali dla dzieci poczęstunek i dbali by ich pociechy bezpiecznie się bawiły.[FOTORELACJA]12941[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Miedź strzeliła dwie bramki w Łomnicy
Gdyby nie ta ulewa to byłaby dwucyfrowka dla Miedzi. Lepiej się świętowało Łomnicy przy 0:2.
Messi
11:48, 2026-06-22
Hulajnogi i e-rowery pod lupą policji
Przecież policja nie ma żadnych urządzeń aby sprawdzić czy rower elektryczny jest odblokowany lub jak chińskie nie ma w ogóle blokady. Zamiast zająć się kierowcami to urządzili sobie dzień straszenia rowerzystów. Śmiech na sali .
Luzik
10:58, 2026-06-22
Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi burzami
Więcej paniki niż efektu. Trochę po błyskało , po grzmiało troszkę po padało i po wszystkim .
Czepic
10:52, 2026-06-22
Ale to był weekend. Zobaczcie nasze fotorelacje
Zmokłam na deszczu. Takie były atrakcje. Wiatr i deszcz w wydaniu legnickim .
nie było OK
10:48, 2026-06-22