Drużyna gimnazjalistów z VII Liceum Ogólnokształcącego triumfowała w tegorocznej, ósmej edycji Energo – Pasji. Wielka bitwa na wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, tradycyjnie odbyła się w Zespole Szkół Elektryczno – Mechanicznych.

Najlepsi okazali się uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9, a trzecie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4.[FOTORELACJA]15411[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]15409[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość01:00, 04.04.2019
Niestety, autor tekstu napisał byle jaki ogólnik, w którym nie podał , na czym polegały zmagania uczestników.
Bo wykazywać się wiedzą można na różne sposoby.
Należało napisać, czego dotyczyły zadania z topografii terenu, zadania informatyczne i jakiej wiedzy informatycznej oraz historycznej wymagano od uczniów.
A może to wielka tajemnica konkursu?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bilans burzowej nocy: zalania i powalone drzewa
Gumińskiego dalej zalewa czy stał sieć cud?
Bhfds
09:54, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
Kto był w Chinach i wraca do Legnicy wie że można zatrzymać miasto na hamulcu na całe dekady. Legniczanie żyją w mieście które stoi na hamulcu. Tu poprawia sie poprawki innych myśląc że coś to da
szarość
09:52, 2026-06-22
W gminie Malczyce zbierają podpisy w sprawie DK94
Na obrazku widzimy że wioski mają bardzo ładne drogi .
DET
09:19, 2026-06-22
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
teraz sa nowe władze i lokatorzy muszą to zrozumieć. Gdyby nie było zmian to wszystkie awarie tradycyjnie były by realizowane mega szybko
trzeba czekać
09:14, 2026-06-22