Ponad 21, 5 tysiąca złotych zebrała społeczność akademicka podczas 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 25 stycznia, uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Akademickiego oraz studenci Collegium Witelona przygotowali w Galerii Piastów kilkanaście stref atrakcji, licytacje i działania towarzyszące, które przez cały dzień przyciągały mieszkańców.
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24