Finał VI Regionalnego Konkursu Wiedzy o Gospodarce zorganizowany przez legnicki oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zdominowali uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Legnicy.
W finałowej części konkursu udział wzięło 31 najlepszych uczniów szkół średnich z naszego regionu.
W klasyfikacji drużynowej triumfował Zespół Szkół Ekonomicznych w Legnicy. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół im. ONZ w Polkowicach, a trzecie PCKZ w Jaworze.
Legniccy fachowcy od gospodarki to: Joanna Bihuniak, Monika Nalepa, Monika Sokołowska, Dominika Wilk, Robert Baran, Kamil Paturej, Michał Świrski oraz Piotr Walczyński.[FOTORELACJA]1213[/FOTORELACJA]
Piotr Walczyński (na zdjęciu) nie miał sobie równych w klasyfikacji indywidualnej. Drugie miejsce przypadło Beacie Stachurskiej z Jawora. Trzecie miejsce zajęła trójka uczniów „Ekonoma”: Robert Baran, Michał Świrski i Kamil Paturej.
Uczniowie ZSE wraz z wicedyrektorką Krystyną Wanat - dyplomy i nagrody odebrali podczas środowej gali w restauracji „Rezydencja”.
- Za pośrednictwem portalu lca.pl chcemy bardzo podziękować paniom Jolancie Frączek-Hop i Helenie Antosik - naszym nauczycielkom, które nas świetnie przygotowały do konkursu – poprosili nas uczniowie legnickiego „Ekonoma”.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sztab kryzysowy w gminie Jawor
Każda kropla wody należy do Wód Polskich.
tak
09:09, 2026-06-22
Rynek zamieni się w parkiet pod gołym niebem
a jak pierwsza potańcówka był ktoś w ogóle, bo jakoś roleczek nie było więc chyba nie dopisała ilość uczestników
ewa
08:57, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
.... przykro , w tym mieście śmierdzi straszną głupotą ! odnosi się wrażenie , że wszystko co robią miejscy urzędnicy , to w ramach kary dla jej mieszkańców !
gupi
07:35, 2026-06-22
Sztab kryzysowy w gminie Jawor
Pada deszcz, wiec jest woda.
Tomek
22:47, 2026-06-21