Legniccy policjanci zatrzymali szajkę sklepowych złodziei. Bagażnik ich samochodu zaparkowanego pod marketem przy ul. Jagiellońskiej był „zaopatrzony” niczym mały sklepik osiedlowy!

- Opowiedziała dyżurnemu, że cztery kobiety wychodzą z samochodu z pustymi torbami, a wracają z pełnymi. Wyrzucają zawartość toreb na tylne siedzenie, kierowca coś jakby zlicza, zapisuje na kartce, a następnie kobiety znów odchodzą. – opowiada kom. Anna Farmas - Czerwińska z legnickiej policji.

Policjanci ustalili, że samochód w którym siedziały te osoby ma tablice rejestracyjne zarejestrowane w policyjnych systemach jako utracone. W bagażniku pojazdu znaleźli bardzo dużą ilość towaru. Łącznie prawie 200 sztuk różnego rodzaju artykułów spożywczych i chemicznych.
Okazało się, że część towaru pochodzi z jednego ze sklepów w Legnicy. A także, że tego dnia kobiety próbowały dokonać kradzieży w sklepie tej samej sieci w Szczawnie Zdroju. Policjanci zabezpieczyli monitoring, z którego wynika, że kobiety pakowały towar do toreb, a kiedy zorientowały się, że są obserwowane przez pracowników ochrony, odłożyły artykuły na półki.
Kobiety oraz mężczyzna podejrzewani są o dokonanie kradzieży w innych sklepach na terenie Dolnego Śląska. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.[FOTORELACJA]6562[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wjazdowa idzie do remontu
Zabierają się za odcinek który nie wymaga jakichkolwiek prac no ale jest w centrum chyba dla tego. A nik nie popatrzy na ul Głogowska konkretnie skrzyżowanie gdzie niedługo trzeba będzie jeździć quadami bo inaczej nie da rady. Ulica która przejęła cały ciężar objazdówprzy każdym remoncie ul Leszczyńskiej najpierw most potem resztę nie wspomnę oczywiście o całej infrastrukturze skrzyżowania przy Ocenie Aldi i Gazowni. A dalej co ze Słubicka gdzie po każdorazowych deszczach stoją jeziora na drodze z kostki przy krawężnikach i dalej archaiczna ostatnia taka wiata przystankowa w legnicy przy tejże ulicy. Czy Pólnocna część miasta ma być zachowana w stylu skansen ?
JFK
08:01, 2026-06-23
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
takie brednie, bajki , ha,ha
julka
00:38, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Przyłącze gazu to jest ten kawał rury w ziemi który doprowadza gaz od gazociągu do budynku i jest zakończony zaworem zwanym kurkiem głównym i należy to do gazowni. Wszystkie rury za tym kurkiem to jest instalacja za którą odpowiada właściciel bądź zarządca budynku.
Sylwester
00:30, 2026-06-23
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22