Nowoczesne centrum szkoleniowe powstało w firmie Uzin Utz, działającej w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Będą w nim doskonalić umiejętności pracownicy z branży posadzkarskiej.

Centrum szkoleniowe jest odpowiedzią na potrzeby rynku, na którym brakuje specjalistów z branży posadzkarskiej.

- Chcemy by nowe pokolenia posadzkarz miały szanse przygotować się do tego wbrew pozorom niełatwego zawodu – dodaje prezes.
Akademia Sztuki Posadzkarskiej ma w swojej ofercie dwa programy szkoleniowe. Pierwszy to szlifiernia posadzkarskich talentów, skierowany m.in. do profesjonalistów w branży podłogowej oraz producentów parkietów, wykładzin, paneli podłogowych. Drugi nazwany kuźnią posadzkarskich talentów, skierowany jest młodych ludzi, którzy wybrali zawód posadzkarza.

- To dla naszej firmy będzie to doskonała okazja, by uczestniczyć w różnych projektach badawczych, a jednocześnie promować kształcenie ukierunkowane na bliską nam branżę. Chcemy wspierać tworzenie programów nauczania w szkolnictwie zawodowym, które staje się coraz popularniejsze i coraz bardziej potrzebne – konkluduje Grzegorz Popik, prezes zarządu Uzin Utz Polska.
Otwarcie centrum szkoleniowego w Legnicy, zbiegło się z jubileuszem 25 – lecia istnienia firmy, której siedziba znajduje się w Niemczech. W legnickim oddziale firmy w obu spółkach pracuje dziśokoło 50 osób.[FOTORELACJA]14157[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość02:00, 21.04.2018
Uczestnicy szkoleń otrzymają dyplom i specjalność "Operator posadzki"?
Anonimowy Gość03:00, 21.04.2018
[quote="Gość"]Uczestnicy szkoleń otrzymają dyplom i specjalność "Operator posadzki"?[/quote]
Lepiej zatrudnić w domu dyplomowanego kafelkarza. Taki nie będzie chciał kasy przed robotą
Anonimowy Gość04:00, 21.04.2018
Najlepiej zatrudnić mgr inż. kafelkarza albo mgr inż. posadzkarza
Anonimowy Gość09:00, 23.04.2018
[quote="Gość"]Uczestnicy szkoleń otrzymają dyplom i specjalność "Operator posadzki"?[/quote]
tobie brakuje dyplomu operator mózgu
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W której rubryce radni wpisali diety?
Tradycyjnie na lca.pl - nie ma o czym pisać, to ultra-pisowscy "redaktorzy" rozpętują 💩-burzę. Ziieeew....
Reader's Di
11:51, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosowań itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.
rozbawiony
11:41, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosować itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.
rozbawiony
11:39, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
w Winkelmanie ludzie pracują po 12 godzin
malik
11:30, 2026-06-26