Kultura i rozrywka - Cała legnicka kultura i rozrywka w jednym miejscu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Konkurs fotograficzny rozwiązany!

LS(lca.pl) 09:12, 16.06.2014 Aktualizacja: 21:45, 25.10.2025
Skomentuj Konkurs fotograficzny rozwiązany!

Prezentujemy zdjęcia, które wpłynęły na konkurs fotograficzny. Tematem były Wasze wojaże majówkowe. Podajemy też nazwiska zwycięzców, których wyłonili nasi fotoreporterzy.

Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt zdjęć. Wybór nie był łatwy, nasi fotoreporterzy po burzliwych obradach postanowili przyznać główną nagrodę – aparat cyfrowy ufundowany przez punkt FujiFilm mieszczący się w Galerii Piastów panu Łukaszowi Bieniowi za piękny zachód słońca.
 

Dodatkowo dwie kolejne osoby otrzymają vouchery na wywołanie zdjęć w punkcie, są to panie Elżbieta Szczublewska i Monika Nagórna. Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród od wtorku do naszej redakcji na ulicę Wjazdową 6, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.
 

Prezentujemy zdjęcia,które zwyciężyły oraz galerię z wszystkimi, które wpłynęły na nasz konkurs.

  [FOTORELACJA]8168[/FOTORELACJA]
(LS(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Mmieli rację. Hałas przekracza normy

A ja mieszkam przy wrocławskiej i ruch mam jeszcze większy. Dlaczego nikt o mnie nie mówi??!!

asdf

18:27, 2026-06-25

Mmieli rację. Hałas przekracza normy

Morda mi tam, zawistne przegrywy z kurników suporexowych na kredyt, betonowych familioków i poniemieckich kamienic z 1899 roku. Gul skacze, biedaki? Rażą w oczy nasze Tesle i Harleye przed chatami? I dobrze! Toczyć pianę i pluć jadem, przegrywy! A wszystko za gotówkę mamy!

Karrington

17:47, 2026-06-25

Mmieli rację. Hałas przekracza normy

Radni Koalicji Obywatelskiej boksują się o przekroczone normy hałasu z Prezydentem Legnicy, który też nomen omen jest z Koalicji Obywatelskiej. Boksują się za pieniądze legnickich podatników, chociaż w minionej kadencji zaakceptowali Plan Zagospodarowania tego terenu. Zakupili okazyjnie domy w rejonie ul. Karlińskiego. Dzięki swojej decyzji doprowadzili do zlokalizowania pomiędzy zabudową ruchu o parametrach drogi szybkiego ruchu. Nie widzieli i nadal nie widzą związku pomiędzy obecną sytuacją na ul. Karlińskiego a swoimi głosowaniami w przeszłości. Teraz domagają się aby za pieniądze legnickich podatników usuwać skutki swoich nieprzemyślanych decyzji. Mało tego. Obecnie planują przenieść DK-94 z północnych ulic Legnicy na ulice południowe wprowadzając DK-94 w centrum Piekar i ruch o parametrach autostrady. Za tą przyjemność dla piekarników chcą zapłacić GDDKiA ok. 100 mln zł z zatopionego w długach budżetu Legnicy. Traktowanie władzy jak zabawki dla własnej przyjemności źle się skończy dla Legnicy. A powinno źle skończyć się dla tej władzy. Czas przyznać się do wyborczego błędu i posprzątać ratusz. Legnica potrzebuje normalności a mieszkańcy władzy, która służy tylko mieszkańcom.

SET

17:46, 2026-06-25

Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii

Skandaliczna historia. Nadmuchany balon jubileuszu, pewnie prezydent zabłyśnie swoją erudycją, a Ekonom jest na wygnaniu bez perspektywy powrotu w mury swojej szkoły. Ekonom jest wystawiony do sprzedaży. Jakie więc będą wspomnienia abiturientów i murach jakiej szkoły. Czy tej w której wygnany Ekonom dusi się, czy w wynajętej sali. Prawie wszystkie agendy podległe Aleksandrze Krzeszewskiej Zastępczyni Prezydenta albo w ruinie albo do likwidacji albo w stagnacji. W Legnicy szkoły są ciężarem nie do udźwignięcia przez obecną władzę. nie potrafią kompletnie znaleźć pieniędzy aby legnicką oświatę postawić na nogi. Świętowanie jednak uwielbiają. Czysta schizofrenia.

TED

17:28, 2026-06-25

0%