Patriotyczno – wspomnieniowy wieczór poświęcony Tadeuszowi Kościuszce odbył się w legnickim Muzeum Miedzi.

Postać wielkiego wodza przypomniał Andrzej Niedzielenko. Muzycznie spotkanie oprawili Michał Sobiecha – baryton i Paweł Wrzecionowski, którzy wykonali polskie pieśni patriotyczne. Tanecznie natomiast Zespół Pieśni i Tańca Legnica prezentując polskie tańce.[FOTORELACJA]13592[/FOTORELACJA]


Anonimowy Gość08:00, 12.11.2017
Co niektórzy powinni się wstydzić i wrócić do szkoły.
Kościuszko przegrał powstanie, co znaczy że nie dość że nie był wielkim wodzem, to sama insurekcja była zainicjowana z zewnątrz przez masonerię - w tym świetle należy zadać pytanie, czy był zdrajcą, czy tylko głupcem ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24
Lotniczy Oscar dla Wrocławia
Co legniczan obchodzi Wrocław ?
to ich sukces
20:54, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Jak często dmuchańce są myte i dezynfekowane, czy Sanepid to sprawdza?
Dzieci roznoszą
17:42, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Czasami lepiej jest nie robić żadnych promocji niż robić dziadowskie...
rozbawiony
17:40, 2026-06-24