Barwna parada szczudlarzy promowała Flop Show. Do rozpoczęcia I Festiwalu Legnickich Organizacji Pozarządowych pozostało jeszcze 9 dni. Impreza rozpocznie się w piątek 16 października.
Festiwal Legnickich Organizacji Pozarządowych odbędzie się 16 i 17 października. Celem imprezy jest promocja i pokazanie legniczanom czym tak naprawdę zajmują się te organizacje pozarządowe. Jak dotychczas do udziału w imprezie zgłosiło się 31 organizacji o bardzo różnym profilu. Wśród uczestników będą stowarzyszenia: biznesowe, sportowe, ekologiczne, religijne oraz branżowe.
- Dzisiejszą akcją mamy zamiar zachęcić jak najwięcej osób do wzięcia udziału w Festiwalu, który odbędzie się już za 9 dni w Galerii Piastów – powiedział nam Łukasz Zieliński, główny organizator Flop Show.
Na terenie Galerii Piastów prezentować się będzie ponad 30 legnickich organizacji pozarządowych w formie FLOP STOISK oraz poprzez pokazy, wykłady oraz prezentacje. Z kolei wieczorami odbywać się będą koncerty, spektakle i widowiska, Główną atrakcją będzie FLOP PARADA, prezentująca legnickie organizacje pozarządowe.[FOTORELACJA]1739[/FOTORELACJA]
Program:
Termin: 16 i 17 października
Czas trwania: 2 dni (piątek i sobota)
Miejsce imprezy: Galeria Piastów
16 października (piątek)
14.00 – 20.00. Prezentacje i pokazy Legnickich Organizacji Pozarządowych
17 października (sobota)
11.30 – 12.00 - FLOP Parada (start: Galeria Gwarna)
12.00 – 18.00 - Prezentacje i pokazy Legnickich Organizacji Pozarządowych
18.00 - 20.30 - FLOP finał (spektakle, koncerty, pokazy!)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Nie tylko na Młynarskiej odcięli gaz na Jaworzyńskiej również,od 11 czerwca jesteśmy bez ciepłej wody i gotowania, nie uzgodnili ze wspólnotą, swoją część poza budynkiem zrobili ,zakręcili i mają gdzieś, wspólnota w ciągu jednej doby przeprowadziła szczelność, oni myślą że tylko oni pracują. Oczywiście gaz to poważna sprawa ale organizacyjnie można to lepiej ogarnąć. Małe dzieci,ludzie po zabiegach , WSTYD dla gazowni.
Wkurzeni
19:55, 2026-06-23