32-letni Tomasz P., który w poniedziałek w biurze przy ul. Złotoryjskiej ciężko zranił swoją byłą partnerkę życiową, został dowieziony do Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam czerwony pasek ale na tyłku. Konkubin starej niezadowolony z mojego świadectwa.
Hejter z kupą zamias
17:37, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
OUN -UPA na zlecenie i pod nadzorem Niemców dokonywali morderstw bezbronnych mieszkańców w większości Polaków i głównie na terenach wiejskich. Dlaczego nie przypomina się roli Niemców, z którymi Bandera współpracował, a przed wojną to właśnie Niemcy szkolili ukraińskich terrorystów, którzy właśnie przed II wojną światową mordowali także Ukraińców. Ofiarą ukraińskich terrorystów przed wojną był minister polskiego rządu zamordowany w Warszawie przez ukraińskich terrorystów wyszkolonych przez Niemców do zabijania obywateli państwa polskiego
Maxer
17:24, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Historia w mojej rodzinie tak się ułożyła, że moi pradziadkowie jak i dziadkowie zginęli na kresach band UPA .Niestety część mojej rodziny już po wojnie 1 latach 1945-46 zginęła z rąk tym razem oddziału Wolność i Niezawisłość. Moja rodzina bardzo mocno została potraktowana przez historię tych lat. Do czego doszło dzisiaj. Pan Starosta i rodzina posła Samborskiego z PSL wykorzystuje poległych Polaków do podniesienia swojego kapitału politycznego. Panie pośle wstyd mi za Pana i Pana otoczenia Nie pozwalam aby szastać moimi członkami rodziny w niecnych zamiarach. Może zacytuje tylko słowa jednego z nieżyjących już od wielu lat ,spoczywającego na pod legnickim cmentarzu Niezłomnego Bohatera Polskich Kresów kpt. "Maksa" Boże chroń nas przed taka władzą.
Patriota
17:21, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubię gałki. Szczególnie czerwone.
.....
16:42, 2026-06-23