Sesja fotograficzna z udziałem Honoraty Wojtkowskiej, która w listopadzie ubiegłego roku zwyciężyła w plebiscycie na Dziewczynę Galerii Piastów.
Już za kilka tygodni wizerunek Honoraty Wojtkowskiej będzie spoglądał na nas z bilbordów reklamujących Galerię Piastów w Legnicy i okolicach. Pierwsza część odbyła się w Almi Decor, druga w legnickiej palmiarni.
- Początkowo chcieliśmy żeby sesja odbywała się na dachu Galerii, ale ze względu na pogodę musieliśmy zmienić plany. - Mówi Marzena Białek, dyrektorka Galerii Piastów. - Do wykonania zdjęć zaprosiliśmy młodą, zdolną legniczankę Kamilę Ilnicką.
Pierwsza część, która odbyła się w Almi Decor nazwano „Księżniczka”, nawiązuje do królestwa zakupów jakim jest Galeria Piastów. Druga cześć sesji, która miała miejsce pośród kwiatów i tropikalnych roślin w legnickiej palmiarni została nazwana „Wiosenna Dziewczyna”. Kamila wykonała 500 zdjęć.
Sesja odbyła się dzięki współpracy sklepów PROMOD, SOLAR, VENEZIA, MONNARI, OCHNIK i WITCHEN, które wypożyczyły stroje i akcesoria dla modelki. ALMI DECOR użyczył swoich wnętrz. Wizażystki z Douglasa wykonały makijaż.
- Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji sesji. Mówi Marzena Białek – Chciałabym szczególnie podziękować Annie Stołek za zaangażowanie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.
Efekty pracy trzech młodych kobiet, Honoraty, Kamili i Ani, zobaczymy już niebawem.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1145"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
tak się kończą protesty. Były zakłady - nie ma zakładów - nie ma pracy i jest jak chcieli
nie ma nic
15:40, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Wyrobnicy są od roboty a nie od strajkowania. Wywalać na bruk! Tak jak w wiekopomnym dziele Wajdy "Ziemia Obiecana"!
Władza
15:08, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Skąd narzekania mieszkańców? wystawcie domy na sprzedaż, chętnie odkupię. Piękna dzielnica, śliczne domy i jeszcze ładniejsi mieszkańcy, no nic tylko pozazdrościć. aha to stąd ten hejt? przez zazdrość?🤣
Bizon
14:47, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Kiedyś wystawiało się przed drzwiami buty, teraz samochody. Cel jest ten sam…
Kargul
14:22, 2026-06-25