Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Bieniowicach zostali odznaczeni przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego srebrnymi i brązowymi medalami za Długoletnią Służbę. To pierwsza taka uroczystość w historii szkoły.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1761"}
-To pierwsze odznaczenia od prezydenta w naszej szkole – powiedziała Małgorzata Karpińska, która jest nauczycielką z 25- letnim stażem.
W szkole jest blisko 160 uczniów. Podstawówka z Bieniowic znana jest z tego, że kończący ją szóstoklasiści osiągają doskonałe wyniki w teście kompetencyjnym.
-Nasi uczniowie biorą udział w wielu konkursach, recytatorskich, muzycznych, plastycznych oraz przyrodniczych. Często zajmują czołowe lokaty – chwali Małgorzata Karpińśka.
Uroczystość odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Ruskie onuce, wielbiciele Konfy i Korony, dają głos. Żałosne!
??
21:20, 2026-06-22
Legsad powodem dziecięcej radości w Krotoszycach
Dorośli lubią truskawki przez cały rok. Dzieci też lubią truskawki.
T są OK
21:18, 2026-06-22
Michelin docenił Villę Gretę z Dobkowa
Karingtony tam pojadą. Ich stać by tam sie stołować.
delegacja pojedzie
21:16, 2026-06-22