Cztery klasy ósme ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Legnicy pożegnały dziś podstawówkę na balu ósmoklasisty. Około stu uczniów bawiło się wspólnie w eleganckiej sali, świętując zakończenie jednego etapu i początek nowego. Były tańce, zdjęcia, rozmowy i dużo uśmiechu. Wszyscy cieszyli się chwilą i sobą nawzajem.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"22213"}
Uczniom towarzyszyli nauczyciele, wychowawcy i rodzice. Słowa do młodzieży skierowała dyrektorka szkoły Elżbieta Hałuszka.
Drodzy uczniowie. Wspaniała atmosfera tego balu, wasze uśmiechy, wszystkie emocje, to właśnie dowód na to, jak bardzo ważny jest ten moment w waszym życiu. Bal ósmoklasisty to nie jest zwykła impreza. To symbol. Moment zwieńczenia trudów w szkole podstawowej. Moment, w którym otwieracie drzwi do nowej, fascynującej przygody. Pamiętajcie, że to tylko początek. Przed wami nowe wyzwania, nowi przyjaciele, nowa szkoła. Zapewniam, że z takim podejściem i takim wsparciem jakie macie, na pewno odniesiecie sukces – powiedziała Elżbieta Hałuszka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7.
::video{"type":"single","item":"17780"}
Dziś ósmoklasiści symbolicznie zamknęli drzwi jednej szkoły i otworzyli kolejne. Przed nimi nowe miejsca, nowe znajomości i kolejne wyzwania. Z bagażem doświadczeń i wspomnień wyruszają dalej, każdy swoją drogą, ale z tym samym początkiem. To był ich ostatni wspólny wieczór w tym gronie. Z pewnością ten ostatni wieczór, ta zabawa i te emocje zostaną z nimi na długo. Bo to właśnie takie chwile tworzą wspomnienia, do których warto wracać.
BAL jest OK20:40, 30.05.2025
Za chwile WAKACJE !!!
Nn04:27, 31.05.2025
Nauki im starczy teraz do roboty. Ja mam podstawówke i tyram.
Nn12:41, 31.05.2025
Ofsik tłuku pisowski wiemy, że masz tylko podstawówkę i jesteś na utrzymaniu MOPS. Nie masz czym się chwalić czopku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Michelin docenił Villę Gretę z Dobkowa
Ciekawe czy można tam kupić opony Michelin
do autka
16:17, 2026-06-23
Foxconn wybrał Środę Śląską–Miękinię
Dziś czipsów brakuje.. Każda nowa firma to więcej czipsów do elekttroniki i samochodów
brawp
16:14, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Gdzie był bóg jak mordowano Polaków na Kresach wschodnich?
Xsionc
15:54, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Paszli won, qewskie bandersyny! Pod Buczę do okopów, bandersyny! Bronić krainyU! Slava heroinistan! Slava kokainu! Rzyt Srełeński lubi to! Paszli!
Do zzz i Zyn
15:42, 2026-06-23